Informacje dotyczące urazu wrestlera WWE, Wielka walka usunięta z odcinka WWE NXT?, Eugene wspomina pracę w WWE oraz zwolnienie

» WWE Superstar MVP wyjawił, że nie odwiedził Birmingham mimo potencjalnego urazu kolana, którego mógł nabawić się w trakcie poniedziałkowego Monday Night RAW. Portale zagraniczne informują, że w trakcie sześcioosobowego tag team matchu z udziałem Riddle’a, Lucha House Party, RAW Tag Team Champions Sheltona Benjamina i Cedrica Alexandera doszło do drobnego urazu. MPV został opatrzony przez służby medyczne, a następnie pojawił się w RAW Talk. Wrestler wyjawił, że w trakcie meczu tylko jedno kolano było sprawne. Jak się okazało dzień później utytułowany wrestler został przewieziony do Andrews Sports Medicine & Orthopaedic Center w celu przeprowadzenia operacji.

Ktoś powiedział mi, że “dirtsheets” informuje o moim pobycie w Alabamie. Powinniście przestać czytać to, co głoszą Ci idioci. Zawsze się mylą – Taki wpis pojawił się na profilu wrestlera, który zaprzeczył doniesienion dotyczącym jego operacji.

Na obecną chwilę nie wiemy nic więcej na temat stanu zdrowia byłego United States Championa.

ZOBACZ TAKŻE >>>> IMPACT Wrestling 16 lutego 2021: Wyniki

» Przed rozpoczęciem czwartkowego odcinka WWE NXT portal PWInsider.com podał informację dotyczącą konfrontacji z udziałem WWE NXT Cruiserweight Championa Santosa Escobara i Karriona Krossa. Według raportu wspomniana walka została usunięta z portali społecznościowych federacji World Wrestling Entertainment, więc nie odbędzie się w telewizji. Na obecną chwilę nie wiadomo, co było powodem takiej, a nie innej decyzji ze strony oficjeli WWE.
W ubiegłym tygodniu pojedynek wspomnianej dwójki został zaplanowany przez NXT, a jego promocja była aktywna jeszcze przed godziną 17:00 czasu wschodniego. Warto zauważyć, że zarówno Escobar, jak i Kross nie komentowali nadchodzącej walki w portalach społecznościowych.

Zdjęcie : WWE

» W najnowszej odsłonie “Talk Is Jericho” gościem Chrisa Jericho był były WWE Superstar & oraz trenere w NXT Nick Dinsmore znany jako “Eugene”. Doświadczony wrestler wypowiedział się na temat odejścia z WWE oraz pracy na scenie niezależnej, roli w filmie, powrotu i pracy w NXT.

ZOBACZ TAKŻE >>> Szczegóły dotyczące nowego brandu NXT!

Po raz pierwszy zostałem zwolniony w 2007 roku i od razu zacząłem pracę na scenie niezależnej. Chyba nie zdawałem sobie sprawy, jak wielka jest scena niezależna. Wtedy znowu zapalił się we mnie ogień. Pracowałem w każdy piąte, sobotę i niedzielę. Potem działałem jako trener w OVW.

Jednym z powodów, dla których Eugene dobrze radził sobie w WWE był Brian Gewirtz, który lubił o mnie tworzyć treści. Wziął kilka wolnych dni tworząc niesamowity scenariusz. Opowiedział mi o wszystkich rzeczach, jakie chce abym zrobił w filmie. Polegał on na Eugenie próbującym wyjść z biznesu jakim jest wrestling. W pewnym momencie powiedział, że będę walczył z niedźwiedziem 😀 Chciał przegrać jednego z facetów. Film nie powstał, ale pojawił się Knucklehead z The Big Showem. Wszystko, co zostało zawarte w tym filmie zostało mi wcześniej powiedziane.

Ponownie zatrudniono mnie w 2009 roku. WWE przebywało w Louisville i właśnie tam odbyłem rozmowę z Johnnym Laurinaitisem. Chciał, abym dołączył do WWE w roli trenera/stolarza, który wyrzeźbi nowe talenty. Byłem trenerem NXT w latach 2012-2013. Miałem w swojej klasie Chada Gable’a, Brauna Strowmana, Sashę Banks, Charlotte Flair oraz Kevina Steena.