Szczegóły dotyczące nowego brandu NXT!

» WWE ma wiele talentów w NXT, a mają tylko 2 godziny tygodniowo na ukazanie tychże zawodników. Niektórzy fani zastanawiali się, jak może wyglądać dodatkowe show dla NXT. Nie byli sami. Według Fightful Select, WWE kręciło materiał na drugorzędne show NXT o nazwie NXT Evolve. Mieli wcześniej zarejestrowany znak towarowy dla tej nazwy. Poinformowano, że Jeremy Borash i Gabe Sapolsky są “mocno zaangażowani” w tę nową serię. Podobno też “niczym nie przypomina niczego innego, co robi WWE”. Tapingi odbywały się w magazynie, z którego WWE korzystało, gdy przenosiło się z Performance Center podczas remontu.

Do programu nakręcono już kilka materiałów. Kilka z nowo podpisanych od lata kontraktów było w to zaangażowanych. Josiah Williams był gospodarzem pokazu, który widział więcej “walki”. Nie było komentarza na żywo, więc wszystko, co zostało dodane, było w postprodukcji.

To nowe przedsięwzięcie federacja planowała od dłuższego czasu, bo już od dwóch lat. W trakcie tego procesu powstawały różne wersje tego brandu. Wygląda na to, że już niedługo będą mogli zaprezentować znacznie więcej talentów z NXT. Z początku show miało nosić nazwę “NXT Underground”, ale to zmieniło się na to co mamy dzisiaj. WWE zleciło już wykonanie pasów tytułowych dla tej nowej marki NXT. Grafika również jest już gotowa. To wszystko może ulec zmianie, ale szykują kilka dużych rzeczy.

Przygotowano już grafikę i pas tytułowy z tym brandingiem, choć może się to zmienić.

WWE ma wiele planów na przyszłość, a NXT Evolve może być bardzo kuszącym dodatkiem do ich nadchodzącego lineupu na Peacock. Droga do WrestleManii zazwyczaj zawiera kilka dużych ogłoszeń i drugie show NXT może być nie lada gratką dla fanów czarno-złotego brandu.