Tylko dwie walki na Elimination Chamber są w 100% pewne, Shane McMahon mógłby mieć wielką walkę na WrestleManii, Tony Khan chciałby współpracować z WWE?

» Najbliższe PPV WWE już w tę niedzielę, ale karta jest daleka od ukończenia. Wydawało się, że mają wszystko poukładane, ale w WWE wszystko może się zdarzyć. Podczas Wrestling Observer Radio, Dave Meltzer odniósł się do obecnego dylematu WWE. Muszą w tym momencie sporo zmienić w karcie Elimination Chamber, a nie mają na to zbyt wiele czasu.

Nie wiemy nic o pay-per-view w najbliższą niedzielę poza dwoma Elimination Chamber matchami. Walka Lacey Evans i Asuki jest oczywiście wyłączona, a mecz Lashleya, który ma być three-wayem… Nie wiemy czy Keith Lee będzie w nim uczestniczył czy nie.

Lacey Evans jest w ciąży. Jak informowaliśmy wcześniej, obecny plan jest taki, aby pozostała w telewizji przez jakiś czas, aby kontynuować swój storyline z Charlotte Flair. Jest to ciekawa sytuacja, ale oznacza też, że karta na najbliższą niedzielę musi ulec zmianie. The Miz również wycofał się z Elimination Chamber match w tym tygodniu. W jego miejsce pojawił się Kofi Kingston. Status Keitha Lee również nie jest w 100% pewny.

» Shane McMahon powrócił na WWE RAW w zeszłym tygodniu, aby wydać oświadczenie dotyczące Elimination Chamber. W tym tygodniu już go nie było. Braun Strowman jednak powrócił i to on go szukał. Podczas Wrestling Observer Radio, Dave Meltzer odniósł się do powrotu Brauna Strowmana do WWE. Wydawało się, że The Monster Among Men ma na oku Shane’a McMahona. To może zaowocować czymś bardzo ciekawym, gdy będziemy zmierzać w stronę WrestleManii.

Więc czy to oznacza, że Braun i Shane będą walczyć na WrestleManii? To się może zdarzyć.

WWE często rzuca wskazówki tylko po to, by zobaczyć jak się sprawdzą. Wygląda na to, że może pojawić się pomysł, aby Shane McMahon miał walkę w jedną z dwóch nocy WrestleManii 37.

» AEW ma wypracowane umowy z NWA, Impact Wrestling i NJPW. Te umowy zajęły trochę czasu, ale AEW nie zamyka drzwi do kolejnych partnerstw. Podczas występu w podcaście WrestleFetish, Tony Khan poruszył temat WWE. Powiedział, że jest bardziej niż mile widziane, aby zrobić wycieczkę do Jacksonville i coś wypracować. Firma Vince’a McMahona zawsze może zapukać do tych “Zakazanych Drzwi”.

Są oni więcej niż mile widziani. Jak już mówiłem, zakazane drzwi są otwarte w każdej chwili. Wystarczy przyjść i zapukać. Gdyby zapukali do drzwi, to z pewnością byłbym skłonny ich wpuścić.

Nie zanosi się na to, że WWE rzeczywiście skorzysta z oferty Tony’ego Khana. Istnieje wiele możliwości, ale WWE wydaje się być skupione na przejęciu świata na swój sposób. W międzyczasie fani są bardzo podekscytowani, aby zobaczyć, co AEW może wypracować z Impact Wrestling, NJPW i NWA.