SPOILER!: Informacje dotyczące TNT Championship, Co z kontraktem Matta Riddle?, Hulk Hogan: „To on jest najlepszym Hall of Famerem wszech czasów!”

» Gdy emocjonujący odcinek AEW Dynamite ostatniej nocy dobiegał końca, Tony Khan wręczył 8-letniemu synowi Brodiego Lee mistrzostwo TNT i uczynił go „mistrzem TNT na całe życie”. Podczas post-show Dynamite Tony Schiavone ujawnił, że aktywne mistrzostwo TNT dzierżone przez Darby’ego Allina otrzyma teraz nowy design. Schiavone potwierdził, że obecny wygląd mistrzostwa TNT zostanie wycofany, ale powtórzył, że sama nagroda – obecnie posiadana przez Darby’ego Allina – nie zostanie wycofana.

Mały Brodie, jeśli chcesz, zawsze będziesz miał ten pas TNT. Wymyślimy nowy pas. To będzie jego. Konkretny pas, który dziś wieczorem otrzymał Little Brodie, przeszedł na emeryturę, ale nie samo mistrzostwo TNT.

Oczekuje się, że nowy wygląd pasa pojawi się po raz pierwszy, gdy Darby Allin będzie bronił tytułu przeciwko Brianowi Cageowi podczas AEW Smash 13 stycznia.

» Prawdopodobnie Matt Riddle podpisał nowy kontrakt z federacją WWE. Wrestling Observer Newsletter niedawno informował, że Riddle „prawie” zgodził się na warunki nowego trzyletniego kontraktu z gwarantowaną kwotą 400 000 $ rocznie, plus 50 000 $ za każdy występ w Arabii Saudyjskiej. Obecny kontrakt Riddle’a wygasa w sierpniu 2021 roku. W aktualizacji Fightful Select informuje, że szczegóły nowego kontraktu zostały zweryfikowane i że Riddle otrzymał wstępną ofertę kontraktu, ale nie wydawał się zbyt zainteresowany jego odnowieniem. Jednak po zaproponowaniu mu nowych warunków umowy Riddle zmienił zdanie i miał podpisać nową umowę z końcem 2020 roku. Oficjele WWE mieli nadzieję, że Riddle podpisze swój kontrakt przed 2021 rokiem, ale według plotek Riddle złożył swój podpis pod nową umową już w zeszłym tygodniu. Oryginalny kontrakt, który wygasa w sierpniu 2021 roku, został podpisany w 2018 roku, kiedy Riddle po raz pierwszy przyszedł do WWE. Niedawny raport The Observer zauważył również, że prezes i dyrektor generalny WWE Vince McMahon tak naprawdę nie rozumie gimmicku „Bro”, ale uwielbia występy Riddle’a, które uważa za zabawne.

» WWE Hall of Famer, Hulk Hogan, niedawno wziął udział w akcji promocyjnej Legends Night. Tam odpowiedział na kilka pytań zadanych przed India Today. Hulkster został zapytany, jak się czuje, kiedy ludzie mówią, że jest jedną z największych legend WWE i kogo uważa za największą sławę wszech czasów.

Cóż, wiesz, uznam to za komplement, ponieważ to tak wiele znaczy. Facet, który jest moim bohaterem i uważam, że jest najlepszym wrestlerem wszech czasów, to Ric Flair. Więc doceniam komplement, ale mam inne zdanie na temat tego, kto jest najlepszym wrestlerem i najwspanialszym w historii, muszę wybrać Flaira. Ma we krwi, że położył podwaliny. Podniósł poprzeczkę, której nikt nie był w stanie osiągnąć, jeśli chodzi o etykę pracy.

Hogan wypowiedział się również o Romanie Reignsie i Drew McIntyre.

Jestem trochę stronniczy do obu tych facetów. Ojciec Romana Reignsa, Sika, i jego partner Afa, w dużym stopniu postawili mnie na właściwej drodze, kiedy się zgubiłem. Mam na myśli, że mój pierwszy pobyt w WWE, kiedy opuściłem Florydę, spotkaliśmy się i pojechaliśmy do TV, a kiedy tam byliśmy, byli w tym biznesie od dłuższego czasu, więc mnie przygotowali i pomogli mi i powstrzymali mnie od robienia też wiele błędów, gdy jesteś świeżakiem w branży. Mam wielki szacunek dla dynastii samoańskiej i aby zrozumieć, jak osiągnęła szczyt dzięki The Rock, widzę, jak Roman Reigns przenosi ją teraz na zupełnie inny poziom. Jest solidny, konsekwentny, ma wygląd i nie ma dziur w swojej pracy, jest naprawdę, naprawdę trafiony.
Z drugiej strony obserwowałem Drew McIntyre i lata treningu i doświadczenia na ringu, teraz jest tak samo legalny, jak tylko się da. Ma oko tygrysa w oczach. Ma ciało Boże. Jego praca jest solidna, wszystko, co robi, jest na miejscu. Jego wywiady są dobre. Myślę więc, że Triple H miał rację, porównując tych dwóch facetów, którzy mają klasyczne walki, takie jak Flair i ja. Myślę, że jest na miejscu, ale myślę, że mogą przenieść to na zupełnie inny poziom.

Hogan został również zapytany o to, jak ważne dla legend jest „przekazanie pochodni” następnemu pokoleniu. Hogan nazwał to najważniejszą rzeczą w branży.

Myślę, że najważniejszą rzeczą w tym biznesie jest utrzymanie formy sztuki i upewnienie się, że następne pokolenie, następna dekada wrestlerów jest gotowa. Był czas, kiedy byłem rozgrzany do czerwoności w latach 80. i nagle nadeszły lata 90. i nadszedł czas, aby przekazać pochodnię, ale tak się nie stało. Chodzi mi o to, że nie mieli wtedy wystarczająco dużo facetów gotowych do prowadzenia, więc wiesz, pominęliśmy jedno pokolenie. Przekazanie tej pochodni, która należało przekazać pod koniec lat 80., zajęło trochę czasu.
Chodzi mi o to, że próbowaliśmy z kilkoma facetami, zakładając im pasy i takie tam, ale nie byli gotowi do ucieczki. Nie byli gotowi jak John Cena, nie byli gotowi jak The Rock, nie byli gotowi jak Stone Cold. Dlatego bardzo, bardzo ważne jest, aby pochodnia została przekazana we właściwy sposób, a goście, którzy mają to całe doświadczenie, nie odchodzą. Pozostają tam wystarczająco długo, aby zbudować fabułę, rozwinąć talent, a następnie przekazać pochodnię we właściwy sposób. To bardzo, bardzo ważne.