NXT ogłosiło wyniki Year-End Awards!, Marty Jannetty twierdzi, że dostał ofertę wystąpienia w filmie z Mią Khalifą, Była gwiazda WWE: „Po naszej pierwszej walce zmieniłem zdanie o CM Punku!”

» Czarno-złoty brand WWE zaprezentował w tym tygodniu swoje roczne nagrody, kończąc rok 2020. Kto wygrał tę noc? NXT od lat organizuje rozdanie nagród na koniec roku, świętując najlepsze momenty. Ten rok nie był wyjątkiem i była to zacięta rywalizacja w każdej kategorii. A oto wyniki:

* Gwiazda roku Breakout: SHOTZI BLACKHEART

* Tag Team roku: UNDISPUTED ERA

* Wrestler roku: ADAM COLE

* Rywalizacja roku: ADAM COLE vs. PAT MCAFEE

* Wrestlerka roku: IO SHIRAI

* Gala roku: TAKEOVER: WARGAMES

* Walka roku:  FINN BALOR vs. KYLE O’REILLY (TakeOver 31)

» Marty Jannetty jest znany ze swoich dziwacznych postów w mediach społecznościowych. Za pomocą Facebooka przyznał się nawet, że kilkadziesiąt lat temu zamordował człowieka, a następnie spalił jego ciało. Tym razem temat jest zupełnie inny. Mia Khalifa jest znaną aktorką i najwyraźniej chciała zrobić kilka scen z byłym Rockerem. Marty Jannetty na Facebooku zamieścił kilka zdjęć Khalify. Jannetty ujawnił również, że zaproponowano mu kontrakt na dwa filmy z Mią.

TO JEST CRAY..P*RN !!

Właśnie zadzwonili do mnie ponownie… z tego, co powiedzieli (i nie powiem, że Erotyka) Mia Khalifa jest wielką fanką, więc już się zgodziła… umowa na dwa filmy… deal na 200 dolarów… Co byś zrobił?

Marty Jannetty twierdzi, że na stole jest oferta współpracy z Mią Khalifą. 200 dolarów wydaje się całkiem niską ofertą pieniężną, ale.. Ciekawe czy Jannetty przyjmie ofertę.

» Były supergwiazda WWE Mike Knox niedawno rozmawiał z dr Chrisem Featherstone na UnSKripted, gdzie otworzył się na temat pracy z CM Punk. Knox i Punk byli częścią ponownego uruchomienia WWE ECW w połowie 2000 roku.

Praca z Punkiem była niesamowita. Nigdy wcześniej z nim nie pracowałem. Oboje byliśmy podrzucani przez długi czas, może osiem do dziesięciu lat, zanim w końcu wstaliśmy, by w końcu się spotkać. Nigdy się nie spotkaliśmy. Nigdy nie bawiliśmy się na ringu ani nic.

Knox powiedział, że oglądał taśmy Punka i przyznał, że nie był pod wrażeniem jego pracy. Przyznał jednak, że opinia szybko się zmieniła po wejściu na ring z Punkiem i od razu stał się jego fanem.

Pamiętam pierwszy raz, kiedy walczyliśmy. Przegapiłem dwa lub trzy samoloty, a to był tylko jeden z tych koszmarnych dni. Myślałem, że nigdy tam nie dotrę. Zmieniałem się w samochodzie, kiedy wieźli mnie na arenę, ponieważ grała muzyka, a on był już na ringu, a ja musiałem wyskoczyć z samochodu i biec. Tak, pobiegliśmy na ring i zrobiliśmy wszystko. Wiesz co mam na myśli? Sztuka zagubiona (nazywając ją w ringu).
Wszystko jedno, łącznie z wykończeniem. Wcześniej, kiedy byłem w Deep South, byłem tak jakby, widziałem go na taśmie i pomyślałem, nie rozumiem. O co chodzi, człowieku. Nie wydaje mi się, żeby był taki dobry. Nie rozumiem, dlaczego wszyscy o nim mówią. Potem wyszedłem tam i zagraliśmy nasz pierwszy mecz i od tamtej pory byłem jego fanem. Ach, o to chodzi jest! Dobra, duh, w porządku!