WWE NXT 30/12/20 – Raport

Bronson Reed pokonał Isaiaha „Sverve’a” Scotta.

Na koniec Scott chwycił się lin gdy Reed trzymał go w waist locku, gdy sędzia wyliczał Bronsona Sverve skrępował mu dłoń i wykonał headbutt na Bronsonie gdy sędzia odciągał go od lin. Następnie Scott trafił na body avalanche, senton i Tsunami (Splash Z Narożnika).

 

 

 

 

 

William Regal ogłosił Shotzi Blackheart jako zwyciężczynię nagrody „Wschodzącej gwiazdy roku w NXT”. Shotzi powiedziała że to był dla niej świetny rok, od Royal Rumble po bycie gospodarzem Halloween Havoc i War Games. Ojciec uczył ją by być twardzielką i załatwiać swoje sprawy osobiście więc pewnie jest z niej dumny.

 

 

 

 

 

Pokazano ujęcie Leona Ruffa zmierzającego do PC z Jake’iem Atlasem oraz Gargano, Candice, Hartwell i Theory’ego wchodzących do budynku. Johnny w korytarzu zauważa czarnego kota przed drzwiami, krzyczy że to oznacza 1000 lat nieszczęścia i żeby przestano z niego szydzić.

 

 

 

Grizzled Young Verterans (Zack Gibson i James Drake) pokonali Breezango (Tyler Breeze i Fandango) po tym jak Gibson ściągnął Fandango z brzegu ringu by zapobiec zmianie, wepchnął go w schody po czy z Drake’iem wykonali Take It To Mayhem na Tylerze.

 

Po walce Ever-Rise ciągną za sobą sędziego na rampę udając że próbuje ich odciągnąć od wejścia do ringu za GYV. Gdy sędzia odchodzi a Gibson i Drake zmierzają w ich kierunku Parker i Martel wycofują się.

 

 

 

 

Regal ogłasza Undisputed Erę zwycięzcami nagrody „Drużyny roku w NXT”. Undisputed Era przyjmuje nagrodę po czym Adam Cole ogłasza że wraz z Roderickiem Strongiem wystąpią w turnieju Dusty Rhodes Tag Team Classic.

 

 

 

 

 

 

Pokazano kolejny trening Boa i Xii Li. Oboje klękają przed mistrzem po treningu a tajemnicza kobieta w płaszczu daje Azjacie znak by się odsunął po czym maluje palcem linię wzdłuż czoła Li i Boa. Kobieta odchodzi w stronę światła a Boa z Li podążają za nią. Zapowiedziano że pojawią się za tydzień.

 

 

 

 

 

Mercedes Martinez pokonała Valentinę Feroz wykonując Air Raid Crush.

 

Po walce Martinez powiedziała że to wiadomość dla reszty dywizji że są na jej radarze, zagestykulowała dłonią broń mówiąc „klik,klik”.

 

 

 

 

Io Shirai została „Kobiecą zawodniczką roku w NXT”. Io podziękowała wszystkim którzy na nią głosowali, kobieca dywizja NXT jest niezwykle utalentowana i dziękuje za ogłoszenie ją najlepszą z najlepszych.

 

 

 

„Męskim zawodnikiem roku w NXT” zostaje Adam Cole który mówi że wspomniał o tym że wygra tą nagrodę w tym roku oraz że zostanie najdłużej panującym mistrzem NXT. Nie uczyniłby tego bez reszty UE która walczyła z nim ramię w ramię a ta nagroda będzie znaczyć o wiele więcej gdy Kyle O’Reilly zostanie NXT Championem.

 

 

 

 

 

 

 

Pete Dunne pokonał Rodericka Stronga wykonując finger breaker na Bitter End.

 

 

 

 

Nagrodę w kategorii „Walki roku w NXT” dostaje Finn Balor vs. Kyle O’Reilly z TakeOver 31. Balor pojawia się mówiąc że jego trofeum może sobie zatrzymać a Kyle’owi jego wręczy osobiście. Gdy Balor zmierzał w stronę ringu minął się z Dunne’em przed wejściem na rampę mówiąc że jeśli chce zmierzyć się z mistrzem musi ustawić się w kolejce.

 

 

 

 

Pokazano promo wideo Pit Fight Matchu pomiędzy Timithym Thatcherem a Tomaso Ciampą.

 

 

 

 

 

Balor zmierza do ringu z trofeum O’Reilly’ego za „walkę roku”, gdy pojawia się mówi mu by je wziął. Kyle zasłużył na nie lecz on nie potrzebuje własnego trofeum, ma tytuł mistrzowski i stalowe płyty w szczęce przypominające mu o ich walce a trofeum jest dla niego tylko czymś co zbiera kurz.

Kyle mówi że ta nagroda ma znaczenie dla niego, dowodzi że może walczyć z najlepszymi i dotrzeć na szczyt lecz nie potrzebuje jej również ponieważ to nagroda za uczestnictwo a on ma dosyć uczestnictwa i teraz chce prawdziwej nagrody (wskazując na pas mistrzowski Finna).

Kyle mówi że szanuje Balora ale za tydzień zostawi szacunek w domu, zrobi wszystko co w jego mocy by wygrać tytuł który udowodni że 15 lat jego kariery jest coś warte i on sam jest coś wart.

Balor mówi że z kolei on sprawi że zrobi co w jego mocy by O’Reilly cierpiał, złamał mu szczękę i zapłaci za to. Finn dodał że będzie wlec ciało Kyle’a po całej arenie (i ocenzurowano kolejne zdanie Balora).

Na rampie pojawia się Scarlett z Karrionem Kross’em. Scarlett mówi że co w ringu należy do nich i nie istotne kto będzie to posiadać za 7 dni ponieważ ich los jest już zapieczętowany. Karrion Kross mówi że zagłada jest tutaj, tik tok.

Za plecami Krossa pojawia się Damian Priest. Kross pyta „czy ma pan coś do powiedzenia panie Priest ?”. Damian odpowiada że tak mierzy się z kimś twarzą w twarz. Zaczynają wymieniać ciosy, Kross taranuje Priesta rozbijając szybę przy barierkach, obaj walczą przy walizkach z sprzętem elektronicznym, Kross wykonuje Doomsday Saito które Priest kontruje na crossbody. Obaj lądują na stole rozbijając go a Scarlett siedzi obok śmiejąc się.

 

 

 

 

 

 

 

Pokazano promo wideo gdzie Rhea Ripley wspomina podróżowanie z Raquel Gonzalez z jej początków w NXT oraz że była dla niej jak siostra. Jednak ludzie się zmieniają i Raquel nie jest już tą samą osobą. Jej ego wzięło górę i zaczęła być zazdrosna o jej sukces.

 

 

 

 

 

Legado Del Fantasma stoi w ringu. Santos Escobar chwali się jak świetny mieli rok. Ludzie mogą głosować na kogo im się podoba lecz on nie jest tu dla popularności lecz dominacji i dokładnie to uczynił. Regal musi stawać na głowie by znaleźć nowego pretendenta do tytułu Cruiserweight’ów lecz nikt nie może go ruszyć.

Na rampie pojawiają się Lince Dorado i Gran Metalik, Dorado żartuje że w końcu jest w miejscu gdzie nie musi biegać za mistrzem dodając że Escobar nie posiada Lucha
Libre ponieważ jest ono dla każdego, Mendoza zaczyna krzyczeć do nich po hiszpańsku po czym Dorado i Metalik zmierzają do ringu.

 

Lucha House Party (Gran Metalik i Lince Dorado) pokonują Legadno Del Fantasma (Joaquin Wilde i Raul Mendoza).

 

 

 

 

 

 

Austin Theory zdobywa nagrodę „Przyszłej gwiazdy NXT”. Austin pojawia się z resztą The Way trzymając w ręce trofeum i proteiny które dostał na gwiazdkę. Candice mówi by podzielił się nagrodą z Indi. Theory mówi że ta nagroda udowadnia fakt że jest przyszłością NXT a Johnny obroni swój tytuł przełamując klątwę. Gargano wścieka się mówiąc mu by nie wypowiadał słowa „klątwa”, rzuca butelką z proteinami przez przypadek w lustro i zestresowany mówi że musi już iść.

 

 

 

 

 

Io Shirai dostaje nagrodę „Zawodnika Roku w NXT”. 

 

 

Johnny Gsargano obronił przeciw Leon’owi Ruff’owi tytuł North American wykonując alley oop z drugiej liny w narożnik na One Final Beat.