WWE NXT 10/6/20 – Raport

Do ringu zmierza Undisputed Era, Cole mówi że era Adama Cole’a będzie kontynuowana tak jak wszyscy uważali. Nikt o zdrowych zmysłach nie sądził że Velveteen Dream pokona go odbierając mu tytuł. Udowodnił że jest jednym z najlepszych ale to nie Adam Cole, zatem Dream nie może walczyć o ten tytuł tak długo jak będzie w jego posiadaniu.

Przytacza to zatem pytanie co pozostało Adamowi Cole’owi po pokonaniu Dreama. Odpowiedź jest prosta – nie ma to znaczenia. Jest najbardziej dominującym mistrzem w historii tego brandu, nikt nie posiadał takiego panowania jak on. Teraz gdy Dreama mają za sobą chcą skupić się na Dexterze Lumisie. Jest psychiczny, szalony i zawsze wchodzi im w drogę.

Cole nie wie czy Lumis ma obsesje nad nim czy jego tytułem ale to co zrobił Rody’emu i Bobby’emu było podłe. Fish mówi że ten dziwak ma obsesje na punkcie ich wszystkich po tym jak wrzucił ich do bagażnika ale on boi się ich również ponieważ gdy wyszli tego głupka już nie było.

Roderick widzi Lumisa w tłumie który po chwili znika, Cole przerywa mu i go uspokaja po czym mówi że będzie mieć walkę z Lumisem i nie tylko pokona go ale również wyśle z powrotem pod tablicę kreślarską i to jest niekwestionowane.

 

 

 

 

Na zapleczu Cole uspokaja Rodericka po czym podchodzą do niego Keith Lee i Mia Yim. Keith mówi że zastanawia się co czeka go dalej po czym spogląda na pas Cole’a i mówi że chyba wie. Strong wstaje po czym Cole i Fish odciągają go mówiąc “nie teraz” po czym, odchodzą, następnie Lee uśmiech się mówiąc “niedługo”.

 

 

 

North American Champion Keith Lee i Mia Yim vs. Johnny Gargano i Candice LeRae

 

Mia podchodzi do Gargano a Candice do Lee, Johnny atakuje Keitha od tyłu a Candice rusza na Yim, po chwili Mia i Keith wynoszą Candice i Johnny’ego pod powerbomb rzucając ich plecami na  siebie. Mia i Canidce rozpoczynają, Yim wykonuje biel i Johnny wyciąga LeRae z ringu. Lee przytrzymuje ich gdy Yim wykonuje suicide dive, Canidce i Gargano uciekają lecz Keith przechwytuje Mie i stawia ją na ziemię po czym jednocześnie wykonują na rywalach snake eyes w brzeg ringu.

Pokazano jak w trakcie przerwy Yim zauważa że Johnny próbuje zaciągnąć jej linę po czym Candicer zasypuje ją ciosami. Heat na Yim, Mia unika Candice w narożniku wychodząc z soul food i zmieniając się z Keithem. Seria shoulder tacykle i mongolian chop na Gargano. Lee zarzuca Johnny’ego który zmienia się z Candice na ramię, Keith zarzuca LeRae na drugie ramię, eye rake od Candice/enzugiri od Gargano/sattelite DDT od Candice.

Canidce chełpi się powaleniem Lee po czym Yim rusza na nią z serią dropkick’ów i clothesline’ów. Gargano przerywa bridging dragon suplex Yim, Mia zasypuje go ciosami, Candice ratuje męża przed vertical suplexem po czym Yim wykonuje german suplex na niej a następnie na Johnnym. Candice wykonuje soul fod oraz La Quebrada na Yim przypinając ją do dwóch.

Candice zmienia się z Gargano i Yim zaciąga mu środkową linę, Canidce rusza za nią po czym Yim zasypuje ją shoot kick’ami. Lee wykonuje the bounce na Gargano lądujacym na Mii i Candice. Gdy Lee wychyla się by sprawdzić stan Yim, Johnny trafia go superkick’iem i Slingshot DDT przy którym lee ląduje korpusem na LeRae. Keith bierze na ręce nieprzytomną Candice po czym Gargano przypina go school boy’em.

 

Zwycięzca przez przypięcie – Johnny Gargano i Candice LeRae

 

 

Pokazano urywki walki Damiana Priesta z Finnem Balorem gdzie “Łucznik Niegodziwości” musiał uznać wyższość “Księcia”. Priest udzielił wywiadu po walce, McKenzie Mitchell pyta czy z uwagi na wynik doprowadziłby do walki w inny sposób. Damian odpowiada że absolutnie nie, chciał tej walki bo miał powód, wszyscy wiedzą jak dobry jest Finn Balor i rzeczywiście jest, został pokonany bez wymówek.

W tej walce nie chodziło wyłącznie o zwycięstwo ale o wyrobienie sobie nazwiska i uważa że to osiągnął, imię Damiana Priesta jest na swojej drodze by żyć wiecznie. Następnie Priest powiedział że McKenzie świetnie wygląda i odszedł.

 

 

 

 

Następnie przedstawiono wywiad z Cameronem Grimesem przed walką z Balorem. McKenzie wspomniała że raz już go pokonał a Grimes mówi że informuje widzów o oczywistym. Zapytany o odczucia przed walką mówi że Cameron “Pewny Siebie” Grimes to jego pełne imię. Pyta Mitchell czy wygląda jak zwycięzca czy przegrany jak Priest, ostatni jak sprawdzał wyglądał świetnie.

Nie wie czemu ta walka ma miejsce,nie osiągnie więcej niż bycie 2-0 przeciw Balorowi, mówi że w jego oczach strach nie istnieje po czym zdziwiony spogląda na pojawiającego się za plecami Damiana Priesta. Mówi mu że właśnie chwalił go za świetną walkę na TakeOver. Nie pokonał ale był blisko. Priest powala go na ziemię forearm’em, ściąga okulary i prosi żeby kontynuował po czym śmieje się szyderczo.

 

 

 

 

 

Pokazano zwycięstwo Io Shirai która została nową NXT Women’s Championką na ubiegłym TakeOver.

 

 

 

 

Indus Sher (Rinku i Saurav) [z Malcolmem Bivensem] vs. Mikey Delebrey i Mike Reed

 

Saurav po gongu powala Delebrey’a big boot’em przy narozniku, wykonuje na nim biel w narożnik po czym powala Reed’a z brzegu ringu. Saurav zmienia się z Rinku który rusza dwukrotnie z body avalanche w narożniku, Saurav zmienia się po czym wykonują Sidewalk Slam (Saurav)/ Guilottine Leg Drop Z Drugiej Liny (Rinku) kończąc walkę.

 

Zwycięzcy przez przypięcie – Indus Sher

 

 

 

McKenzie Mitchell pyta sędziego Drake’a Wuertza o stan Camerona Grimesa przed walką. Wuertz rozmawia przez internet z Regalem mówiąc że medyk przekazał mu że Grimes sądzi że nie jest w stanie walczyć i ma złamaną szczękę. Regal mówi że musi porozmawiać z Grimesem.

 

 

Wuertz niesie tablet w stronę Grimesa chełpiącego się przed zawodniczkami z PC że Priest nic nie znaczy i czuje się świetnie. Gdy Regal wita Grimesa przez tablet Cameron zaczyna symulować, Regal mówi że gdyby miał złamaną szczękę nie mówiłby tak dobrze z tymi dwoma damami obok i lepiej żeby rozgrzał się przed walką z Balorem która się odbędzie.

 

 

 

 

 

Zaprezentowano Breezango wspominających swoje wcielenia w trakcie wejść do ringu, wspomnieli o stroju polotów lotniczych kłócąc się który z nich był Maverickiem a który Goose’em z Top Gun, wspomnieli też stroje lekarzy i pracowników budowy. Ludzie uwielbiają rozrywkę, przede wszystkim dlatego zostali Fasion Police. Fandango mówi że skupili się za bardzo na rozrywce. Breeze mówi że to nie z wynika z braku talentu przypominając zwycięstwo Fandangoo na WM.

Fandango mówi że NXT zostało zbudowane na tym dzieciaku, Breeze mówi że ma 32 lata. Fandango wspomina jego walki z Balorem Apollo Crewsem czy Jushinem Thunder Ligerem. Breeze mówi że zagubili się na SD ale w NXT musieli wejść na wyższy bieg by przetrwać. Fandango mówi że muszą zostawić rozrywkę za linami i skupic się na walce, Breeze mówi że zrobili to w walce o pretendentów. Kończą mówiąc że gdy gong zabije skupią się na interesach a gdy zabije ponownie będą nowymi mistrzami.

 

 

 

Walkę pomiędzy Imperium i Breezango o NXT Tag Team Championship zapowiedziano za tydzień.

 

 

 

Pokazano fragment walki z TakeOver w której Karrion Kross odniósł zwycięstwo nad Tomaso Ciampą.

 

Reporter podbiegł do Ciampy po TakeOver który uniknął odpowiedzi i odjechał samochodem.

 

 

 

 

Zaprezentowano wywiad z Ripley zapytanej jak poradzi sobie z kolejnym rozczarowaniem, Rhea powiedziała że dała z siebie wszystko, Io zauważyła okazję i z niej skorzystała. Po chwili podchodzi do niej Robert Stone w wygniecionym ubraniu który zakłada okulary i pyta czy czuje tą chemię w postaci klientki – menadżera. W niedziele obaj byli przegrani w 2020-tym była przegrana ale on jeszcze bardziej.  Razem mogą byc jak Feniks wstający z popiołów. Zrobi dla niej wszystko kontakty, walki i razem uczynią Brand Roberta Stone’a większy niż kiedykolwiek.

Ripley mówi że szanse na jej dołączenie do jego brandu są jak jedna na milion.Stone uśmiecha się mówiąc że istnieje szansa. Rhea mówi żeby poszedł za nią po czym uderza go w podbrzusze i wrzuca go do kontenera na śmieci.

 

 

 

 

 

Finn Balor pokonał Camerona Grimesa wykonując  Coup de Grâce i 1916.

 

 

 

Po walce Balor mówi że wygrał wiele tytułów ale nigdy North American Championship i kiedy Lee skończy bawić się w dom może się z nim zobaczyć.

 

 

 

Dakota Kai pokonała Kacy Catanzaro wykonując Go To Kick (Fireman’s Carry Overhead Kick).

Po walce Kai podchodzi do kamery mówiąc że zamierza odebrać tytuł Io, zasypuje catenzaro ciosami w narożniku po czym Cayden Karter wyciąga ją z ringu, próbuje wykonać tornado DDT na Gonzalez lecz ona zatrzymuje ją wykonując Single Arm Powerbomb.

 

 

 

 

 

 

Przedstawiono Timothy’ego Thatchera witającego na lekcji catch as catch can wrestlingu. Mówi to stojących za kadrem uczniów że trening będzie ciężki, brutalny i nie dla słabeuszy. Trening rozpocznie się za tydzień.

 

 

 

 

 

W ringu pojawił się nowy NXT Cruiserweight Champion El Hijo Del Fantasma, gdy zaczyna mówić przerywa mu pojawiający się Drake Maverick, mówi że nie mieli okazji porozmawiać od zeszłego tygodnia więc gratuluje mu zwycięstwa, jest świetnym zawodnikiem  i ich starcie było wyjątkowe.

Drake kontynuuje mówiąc że wiele osób mówi o jego sytuacji gdy powinni mówić o Fantasmie i fakcie że zadebiutował w turnieju i dotrwał do samego finału zasługując na ten tytuł. W ostatnim czasie miał dużo na głowie i zastanawia się co by się stało gdyby tak nie było, teraz jako pełnoprawny członek NXT chce spojrzeć mu w oczy i powiedzieć że może go pokonać jeśli da mu kolejną szansę na walkę z nim o tytuł.

Po chwili pojawiają się mężczyźni w maskach luchadorów, Drake i Fantasma stają do siebie plecami po czym El Hijo atakuje Mavericka razem z resztą. Zamaskowanymi ludźmi okazują się być Joaquin Wilde i Raul Mendoza po czym Fantasm przedstawia się jako  Santos Escobar i mówi że nikt nie może go tknąć. Wilde i Mendoza wykonują Splashe z narożnika na nogi i korpus Mavericka a Escobar wynosi Drake’a na Fantom Driver i wznosi w górę swoją maskę i pas mistrzowski.

 

 

 

 

 

 

Pokazano Undisputed Erę, Strong znajduje pod siedzeniem rysunek Lumisa i puszczają mu nerwy, Cole uspokaja go mówiąc że to bez znaczenia bo skopie mu tyłek. Gdy Cole i Fish odchodzą Strong rzuca rysunek i zauważa spoglądającego przez szybę w drzwiach Lumisa.

 

 

 

 

 

 

Zwycięzcy triple threat matchu pomiędzy Alexą Bliss i Nikki Cross, Iconics i Bayley z Sashą Banks na Baklash zawalczą z Shotzi Blackheart i Tegan Nox w NXT za tydzień. 

 

 

 

 

 

NXT Champion Adam Cole [z Roderickiem Strongiem i Bobbym Fishem] vs. Dexter Lumis 

 

Pod koniec starcia Lumis zapina  Kata Gatame na Adamie który podnosi pozycję, Strong trafia Lumisa enzugiri z brzegu ringu gdy Fish odwraca uwagę sędziego po czym Cole wykonuje Last Shot wygrywając.

 

Zwycięzca przez przypięcie – NXT Champion Adam Cole

 

 

 

Po walce Dexter zapina Kata Gatame na Cole’u który z niego szydzi po czym Strong i Fish zasypują go ciosami, po chwili pojawia się Velveteen Dream który wyciąga Rodericka i wbija go w schody. Fish próbuje odciągnąc Dreama lecz zostaje wbity w szybę przy barierkach, Lumis rusza w stronę Rodericka który ucieka na zaplecze.

 

Po chwili gaśnie światło i na rampie pojawia się Scarlett, stawia na ringu klepsydrę odmierzającą czas i odchodzi.