Paul Heyman odsunięty od roli Executive Director brandu RAW!

WWE ogłosiło, że Paul Heyman nie będzie już pełnił funkcji Dyrektora Wykonawczego brandu Monday Night RAW.

Jednocześnie federacja wydała oświadczenie w którym informuje, że od teraz firma konsoliduje oba zespoły z RAW i SmackDown w jedną grupę, którą poprowadzi Bruce Prichard. Oficjalnym powodem takiej zmiany jest “usprawnienie procesu twórczego”.

Tym samym Heyman nie będzie już pełnił żadnej funkcji zakulisowej i skoncentruje się w pełni na swojej telewizyjnej postaci.

Przypomnijmy, że WWE mianowało Erica Bischoffa Dyrektorem Wykonawczym brandu SmackDown oraz Paula Heymana Dyrektorem Wykonawczym brandu RAW w czerwcu 2019 roku. Ten pierwszy został szybko zastąpiony Brucem Prichardem i w konsekwencji zwolniony z WWE. Teraz Prichard objął główne dowodzenie nad oboma brandami.

Z mniej oficjalnych informacji wynika, iż Vince McMahon był “bardzo zdenerwowany” i otwarcie “sfrustrowany” RAW od niedawna. Warto bowiem zaznaczyć fakt, że tygodniówka ostatnimi czasy osiąga fatalne wyniki oglądalności.

Użytkownik WrestleVotes na Twitterze napisał, że marka RAW była ostatnio sporym “bałaganem”. Ponoć plany na konkretny odcinek zmieniały się często tak późno, że utrudniało to pracę. Choć wina nie spoczywała wyłącznie na Heymanie, to on jest odpowiedzialny za te sytuacje. “Nie mogło tak dalej być” – wyznał jeden z pracowników WWE w rozmowie z WrestleVotes.