Chris Jericho o różnicach między AEW a WWE, Kilka gwiazd WWE zarejestrowało własne znaki towarowe, Specjalny program poświęcony WrestleManii na USA Network

» W jednym z ostatnich podcastów, AEW World Champion Chris Jericho wypowiedział się na temat różnic między AEW a WWE:

“Myślę, że największą różnicą jest twórcza swoboda. (…) W WWE możesz wpaść na najlepszy pomysł na świecie, ale gdy przejdzie on proces zatwierdzania, z tego najlepszego pomysłu robi się jakieś 75 % lub 65 %. Zawsze musisz mieć coś nachylone z góry. W przypadku AEW tak nie jest. Dobry pomysł to dobry pomysł i większość rzeczy, które ode mnie widziałeś, wyszły z mojego mózgu lub we współpracy z Tony Khanem, Codym Rhodesem, Nickiem Jacksonem, czy kimkolwiek kto mógłby to być, ale to nie jest tak, że oni pracują przeciwko temu (pomysłowi), oni pracują dla niego. Może się zdarzyć, że będą spory i oczywiście, to Tony Khan jest szefem. Więc cokolwiek on powie, to wychodzi, ale tych sporów jest bardzo mało. Jeśli wie, że masz pomysł, który cię pasjonuje to w większości przypadków się z tym zgadza, ponieważ jest typem faceta o otwartym myśleniu, więc jest o wiele więcej swobody pozwalając artystom być artystami.”

Chris Jericho zdradził także, że wie co będzie robił w AEW do końca lutego. Tego rodzaju długoterminowe planowanie było czymś, czego brakowało mu w WWE.

» Co ciekawe, w ostatnim czasie kilka gwiazd WWE zarejestrowało własne znaki towarowe. Luke Harper postanowił oficjalnie zarejestrować swój ring name ze sceny niezależnej – Brodie Lee, natomiast ostatnio na podobny krok zdecydowali się Andrade i Charlotte Flair. Córka Flaira zarejestrowała nazwy “The Queen of Wrestling” oraz “Ashley Flair” do stosowania w merchandisingu i szeroko pojętej rozrywce. Andrade zaś zdecydował się na zarejestrowanie nazw “El Idolo” oraz “La Sombra”.

» WWE ogłosiło, że program “WrestleMania’s Legendary Moments” z Johnem Ceną jako narratorem zostanie wyemitowany w środę 4 grudnia na antenie USA Network. Jest to dokładnie ten sam program, który premierowo został wyemitowany we wrześniu na FOX.