Duży brawl z udziałem gwiazd AEW na Comic Con, Znamy walkę wieczoru następnego Dynamite, Jeff Hardy aresztowany – komentarz Matta

» Podczas Comic Con, a dokładniej panelu z gwiazdami All Elite Wrestling, niespodziewanie pojawił się Cody. Skonfrontował się on z Chrisem Jericho, który poczęstował go przysłowiowym liściem w twarz. Po chwili bójki, obaj zostali rozdzieleni przez ochronę. Oczywiście był to element promocyjny przed ich walką na AEW Full Gear.

» Tymczasem AEW potwierdziło walkę wieczoru następnego Dynamite na TNT. Będzie to Tag Team Match – World Champion Chris Jericho & Sammy Gueavara vs Dustin Rhodes & Hangman Page:

» Jeff Hardy został aresztowany w czwartek wieczorem, po jeździe samochodem pod wpływem alkoholu. Policja hrabstwa Moore potwierdziła, że zawodnik opuścił już areszt, jednak niestety jak wiemy, w jego przypadku to nie pierwszy raz, kiedy zostaje zatrzymany za jazdę pod wpływem. Wcześniej zdarzyło się to już chociażby w lipcu. Jego brat, Matt skomentował sytuację na Twitterze:

“Ponieważ wielu pytało mnie o mojego brata. Kocham mojego brata i chcę, żeby był szczęśliwy i zdrowy. Wyraziłem mu to tak bardzo jak tylko mogłem. Jeff musi dokonać własnych decyzji o swoim życiu. Ja muszę skupić się na moich dwóch chłopcach i jednym, które wkrótce przyjdzie. Mogę kontrolować tylko MOJE działania.”