Powrót Goldberga do WWE, David Benoit w AEW?, Studyjny program All Elite Wrestling

» Po tym jak Goldberg umieścił w sieci nagranie z jego sprzeczki z Dolphem Zigglerem w Las Vegas (było to zaplanowane), PWInsider donosi, że już wkrótce ponownie możemy spodziewać się go w WWE. Co więcej, ma to się stać na jednym ze SmackDown emitowanych w FOX. Dalsze, konkretniejsze informacje są na ten moment nieznane.

» 26-letni syn Chrisa Benoit – David wystąpił ostatnio w “Pro and Bro Wrestling Podcast”. Stwierdził tam, że nie wolno mu już wchodzić na backstage podczas gal WWE. Spekulowano, że przyczyną zakazu może być fakt, że w marcu David Benoit pojawił się na jednym z show w bluzie AEW, co zostało zresztą upublicznione w mediach społecznościowych. Najwidoczniej Benoit pomylił się lub zakaz został cofnięty, gdyż był on obecny za kulisami live eventu WWE w Edmonton w zeszły weekend. Natalya opublikowała nawet zdjęcie z nim oraz Tysonem Kiddem:

David we wspomnianym wyżej podcaście mówił też o All Elite Wrestling:

“Byłem na Double or Nothing i All Out. Trochę bawię się na ringu z kilkoma chłopakami od AEW. Chciałbym iść do AEW w stu procentach. Kocham AEW. Uwielbiam to co robią dla chłopaków. Dbają o nich.”

» Tymczasem okazuje się, że w niedalekiej przyszłości premierę może mieć studyjny program All Elite Wrestling. Brett Weitz z WarnerMedia poinformował, że rozmawia obecnie z przedstawicielami AEW na ten temat. “Nie wiem czy spotkałeś Tony’ego Khana, ale nie brakuje mu pomysłów ani pasji” – powiedział. Podobny program zamierza wkrótce wprowadzić WWE. Oba będą miały na celu promocję tygodniówek – Dynamite dla AEW oraz SmackDown dla WWE.