Kto zaatakował Romana Reignsa?, The Revival opluci przez jednego z fanów, Zmiana wyglądu Ruseva, Ogłoszenie przez AEW dwóch nowych uczestniczek Battle Royale na All Out

» W ostatnim segmencie wczorajszego SmackDown Live, Daniel Bryan i Rowan ujawnili sprawcę tajemniczych ataków na Romana Reignsa:

Jak widać na powyższym zdjęciu, jest to osobnik wyglądający niemal identycznie jak Rowan, lecz wciąż nie znana jest jego tożsamość. Fabuła będzie kontynuowana w następnych tygodniach.

» Dark Matchem po 205 Live był Six Man Tag Team Match – Kofi Kingston, Big E & Roman Reigns vs Randy Orton & The Revival. Zwycięsko z tego starcia wyszła drużyna face’ów, a jeszcze przed walką, gdy Revival kłócili się z fanami, Dash Wilder strzepnął pot ze swojej głowy na jednego z nich. Takie zachowanie nie spodobało mu się do takiego stopnia, że postanowił opluć byłych mistrzów RAW Tag Team. Nie ma pewności, czy rzeczywiście trafił w The Revival, jednak sytuacja ta na pewno była niecodziennym obrazkiem.

» Jak widać poniżej, były mistrzów Stanów Zjednoczonych Rusev postanowił odmienić nieco swój wygląd:

To pierwszy raz, kiedy Rusev zdecydował się na zgolenie brody odkąd zadebiutował w WWE.

» Federacja All Elite Wrestling ogłosiła dwie kolejne uczestniczki (Casino) Battle Royale o miano pretendentki do tytułu kobiet AEW. Są to Big Swole oraz Sadie Gibbs: