Kontrowersja z tytułem NXT UK na gali w Irlandii, Sytuacja kontraktowa Luke’a Gallowsa i Karla Andersona, Six Man Tag Team Match zapowiedziany na AEW Fight for the Fallen

» Podczas gali Over The Top Wrestling w Irlandii, mistrz NXT UK WALTER stoczył walkę z Davidem Starrem. Podczas niej, Starr, który już niejednokrotnie źle wypowiadał się o WWE, podeptał tytuł należący do WALTER’a kierując w jego kierunku słowa: “sprzedałeś się”. Walkę wygrał oczywiście zawodnik z Austrii, natomiast sama akcja z podeptaniem tytułu nie była wcześniej uwzględniana z nikim z WWE i jak udało dowiedzieć się Wrestling Observer Newsletter, oficjele WWE byli wręcz oburzeni z sytuacji jaka na tej gali się rozegrała. Także wielu zawodnikom z WWE nie podobało się to jak pas mistrzowski należący do ich federacji został potraktowany. Nie wiadomo, na ten moment, czy federacja planuje jakąś karę dla WALTER’a (który wiedział co zamierza zrobić Starr), czy też może zakaże występować gwiazdom NXT UK na galach Over The Top.

» Najnowsze doniesienia mówią o tym, że Luke Gallows i Karl Anderson podpisali nowe, 5-letnie kontrakty z WWE. Obaj obecnie powrócili do stajni The Club, którą współtworzą z AJ Stylesem i najwidoczniej wiąże się to z większymi planami dla nich. Tym samym można uciąć wszelkie spekulacje jakoby, Gallows i Anderson mieli przejść w najbliższym czasie do AEW.

» A, skoro mowa o All Elite Wrestling, już za blisko tydzień odbędzie się ich trzecia gala – Fight for the Fallen. Poniżej możecie obejrzeć kolejny odcinek z serii “Road to FFTF”:

W programie ogłoszono m.in. Six Man Tag Team Match, którzy odbędzie się w karcie wstępnej. Udział w nim wezmą m.in. Shawn Spears, MJF, Jimmy Havoc oraz Joey Janela.