Jak duża była rola Paula Heymana na dzisiejszym RAW?, Kiedy pierwszy odcinek SmackDown z „ery Bischoffa”?, Aktualizacja stanu zdrowia Strowmana i Lashley’a, The Young Bucks o komediowym akcencie Pre-Show Fyter Fest

» Jak podaje F4WOnline.com, nowy WWE RAW Executive Director – Paul Heyman miał wczoraj większy wpływ na RAW niż zwykle. Nie miał on jednak kontroli nad całym odcinkiem, więc na pełne show stworzone przez niego będziemy musieli jeszcze trochę poczekać. Najprawdopodobniej większe zmiany w tym zakresie będą po Extreme Rules.

» Co do Erica Bischoffa, który stał się WWE SmackDown Executive Directorem pewne jest, że będzie miał on wpływ na odcinki dopiero po gali Extreme Rules. Były prezydent WCW będzie dzisiaj w San Antonio, jednak zbliżający się odcinek nie będzie jednym z jego programów. Nie wiadomo natomiast, czy nie pojawi się w telewizji, ponieważ został uwzględniony w e-mailu promocyjnym jaki wysłało WWE do areny dzisiejszego SmackDown.

» WWE wydało aktualizację dotyczącą stanu zdrowia Brauna Strowmana i Bobby’ego Lashley’a (oczywiście jest to część storyline’u):

» Podczas wywiadu z The Young Bucks po zakończeniu gali AEW Fyter Fest panowie poruszyli kwestię związaną z komediowym akcentem Pre-Show:

„Cała ta sprawa była związana z zakończeniem pewnej fabuły z Being The Elite. Cokolwiek zaczynamy, lubimy kończyć. Za dwa tygodnie mamy bardzo poważny program (z Fight for the Fallen), który prawdopodobnie nie będzie miał nic komediowego. Myślę, że to było zamierzone. Zrobiliśmy Pre-Show z trochę bardziej komediowymi rzeczami, a następnie rozpoczęliśmy galę. Mieliśmy świetne video na otwarcie ‚Welcome to Fyter Fest’ i od tego momentu było już poważnie.”

Cała gala była niejako parodią nieudanej imprezy z 2017 roku – Fyre Fest, której miały towarzyszyć liczne koncerty i tym podobne. Ostatecznie zakończyło się to bardzo nieudanie, a Fyre Fest stał się fenomenem popkultury obejmując filmy dokumentalne na ten temat i memy internetowe.