Wiemy kto zaśpiewa hymn USA podczas WrestleManii 35, Seth Rollins zmaga się z kontuzją pleców?, Nowa dziewczyna Johna Ceny, Walka wieczoru AEW Double or Nothing

» WWE oficjalnie ogłosiło, że zdobywczyni nagrody Grammy, wokalistka gospel Yolanda Adams rozpocznie tegoroczną WrestleManię śpiewając hymn Stanów Zjednoczonych „America the Beautiful”. To już trzeci i raczej ostatni występ muzyczny na największej scenie ze wszystkich w tym roku. Wcześniej zapowiedziano Joan Jett, która wykona piosenkę „Bad Reputation” na wejście Rondy Rousey oraz muzyczny performance Eliasa.

» Seth Rollins w rozmowie z SportingNews.com potwierdził, że zmagał się ostatnio z kontuzją pleców, która mu się odnowiła. Na szczęście lekarze szybko się tym zajęli i dziś jest już w stanie ponownie rywalizować na najwyższym poziomie, a jego walka z Brockiem Lesnarem na WrestleManii nie jest w żaden sposób zagrożona.

» TMZ zauważyło, że 16-krotny mistrz świata WWE John Cena spotyka się obecnie z nową dziewczyną, którą poznał w Vancouver, gdzie przebywa obecnie na planie filmu „Playing with Fire”.

» Kenny Omega podczas ostatniego promo skierowanego w stronę Chrisa Jericho powiedział, że z niecierpliwością czeka na ponowne spotkanie z nim podczas walki wieczoru Double or Nothing. Tym samym niemal na pewno wiadomy jest już main event majowej gali AEW. Wcześniej spekulowano, że walką wieczoru może być starcie The Young Bucks z Lucha Bros. Obecna karta walk na pierwszą galę All Elite Wrestling prezentuje się następująco:

Grudge Match
Kenny Omega vs Chris Jericho

AAA World Tag Team Titles Match
Pentagon Jr. & Rey Fenix vs The Young Bucks (c)

Team All Elite Wrestling vs Team Oriental Entertainment Wrestling
SoCal Uncensored (Christopher Daniels, Frankie Kazarian, Scorpio Sky) vs. Cima & dwóch partnerów, którzy nie zostali jeszcze ogłoszeni

Over the Budget Battle Royale
Kip Sabian, Sonny Kiss, Ace Romero, Brandon Cutler, TBA

Adam Page vs PAC

Cody Rhodes vs TBA

Dr. Britt Baker vs Kylie Rae vs Nyla Rose

Będziecie oglądali? Dajcie znać w komentarzu!