Powrót Bray’a Wyatta coraz bliżej, The Rock gratuluje AEW, Chris Jericho komentuje umowę telewizyjną i nie tylko

» Według PWInsider, były WWE Champion Bray Wyatt jest bardzo blisko powrotu na ring. Ponoć ma on wkrótce zostać w pełni medycznie oczyszczony i dopuszczony do kontynuowania kariery wrestlera. Warto zwrócić uwagę na to, że już podczas grudniowego live eventu, Wyatt wystąpił w ringu gdzie pokonał Barona Corbina. Na ten moment nie wiadomo, czy w jaki sposób WWE wykorzysta jego powrót telewizyjny. Z urazem zmagał się także Seth Rollins, ale federacja uważa, że podczas WrestleManii będzie on gotowy w 100% i jego walka z Brockiem Lesnarem nie jest zagrożona.

» All Elite Wrestling opublikowało dzisiaj materiał video w którym Chris Jericho zawdzięcza tylko i wyłącznie sobie wyprzedanie gali Double or Nothing. Oczywiście było to typowe promo heela, ale co warte zaznaczenia, promo te docenił sam Dwayne “The Rock” Johnson, który przy okazji pogratulował także wyprzedania MGM Grand Garden Arena:

» A, co do Chrisa Jericho to ten udzielał niedawno wywiadu dla magazynu Forbes w którym poruszył kilka tematów związanych z AEW:

  • Umowa telewizyjna

“Nie zamierzam pokazywać się gdzieś, co nie ma telewizyjnego kontraktu w dużej lidze. To mnie nie interesuje. Nie robię tego jako męczennik lub Robin Hood. Robię to ponieważ chcę rozwijać moją markę i przejmować kontrolę w tym biznesie jak i na całym świecie. Znam kilka potencjalnych stacji telewizyjnych. Znam pewne pomysły z tym związane. Jeśli dojdzie do podpisania umowy z którąś z tych stacji, będzie to coś wielkiego.”

  • Obecny roster

“Myślę, że zebraliśmy świetny skład świeżego talentu. Mamy doświadczonych weteranów i naprawdę niewykorzystanych gości, wspaniałych ludzi na każdym poziomie. Mamy 6-8 gości rozpoznawalnych na całym świecie, czołowych wrestlerów. To wszystko co musisz mieć, aby prowadzić federację wrestlingu. Myślę, że już teraz mamy wystarczająco dużo zawodników. To co zrobiło AEW to wstrząśnięcie dużymi firmami i mam tu na myśli WWE oraz New Japan. Trwa tam teraz podpisywanie dłuższych umów na większe pieniądze. I mówię do wszystkich, nie musicie dziękować. My musimy pracować i cały czas budować nasz roster, tak aby na następny rok był on już naprawdę duży. Zbudujemy kilku zawodników i stworzymy nasze własne gwiazdy, co jest obowiązkowe dla przetrwania każdej federacji.”

  • Video Gra

“Kenny podróżuje po całym świecie grając na konwentach gier video, szczególnie dlatego, że jest dobrym graczem. Nie wiem tego na pewno, ale istnieje cholernie duża szansa, że powstanie gra AEW i prawdopodobnie będzie lepsza od wszystkich innych ponieważ Cody, Young Bucks i Kenny Omega będą mieli wpływ na jej tworzenie.”