Hot News: WWE Crown Jewel w Nowym Jorku?!

Dziś przedpołudniem udało nam się dowiedzieć, że WWE usilnie szuka nowej lokalizacji dla gali Crown Jewel, która pierwotnie reklamowana była jako kolejny wielki event w Arabii Saudyjskiej. W związku z ostatnimi zamieszaniami związanymi z tym krajem o których już informowaliśmy wielokrotnie, bilety nie trafiły jeszcze do sprzedaży.

Sprawa na tę chwilę wygląda tak, że temat Arabii Saudyjskiej nie został jeszcze definitywnie skończony i wciąż jest możliwa opcja, że Crown Jewel nie zmieni lokalizacji. Gdyby jednak okazało się inaczej, WWE ma już ponoć gotowego zastępcę. Jak poinformował Daquan Sanders, amerykański redaktor związany z wrestlingiem, gala może odbyć się w Albany w stanie Nowy Jork, a dokładniej w Times Union Center.

Nie należałoby jednak brać tych informacji w zupełności na poważnie, gdy nic nie zostało jeszcze oficjalnie potwierdzone. Tym bardziej, że w dniu gali, arena w Albany ma już zabookowany inny event. Nie wyklucza to jednak zupełnie niczego, gdyż mówi się, że WWE w przypadku zmiany lokalizacji, może przełożyć galę z piątku na niedzielę. Pewne jest natomiast to, że WWE ma obecnie wielkie problemy z Crown Jewel, gdyż jak już wiemy, gdyby event pozostał w Arabii, udziału w imprezie odmówi John Cena, co potwierdził niedawno Dave Meltzer. Wcześniej były też pogłoski o tym samym problemie z Danielem Bryanem, jednak te nie zostały potwierdzone.