Breaking News: Kurt Angle za Romana Reignsa w TLC Matchu oraz AJ Styles za Bray’a Wyatta! Infekcja na zapleczu!

Zgodnie z informacją przekazaną przez WWE.com, na niedzielnej gali TLC dojdzie do ringowego powrotu Kurta Angle’a! Zawalczy on w WWE pierwszy raz od 11 lat a co najciekawsze, zastąpi tym samym Romana Reignsa w TLC Matchu. Tym samym Dean Ambrose i Seth Rollins bez udziału Reignsa połączą siły z generalnym managerem RAW, aby przeciwstawić się Braunowi Strowmanowi, Kane’owi, The Mizowi, Sheamusowi i Cesaro. Można przypuszczać, że do starcia zostanie dołączony także Jason Jordan, który zasili drużynę swojego „ojca”. Są to jednak jedynie tylko nasze domysły.

LINK: http://www.wwe.com/shows/wwetlc/article/kurt-angle-returns-replace-roman-reigns-at-wwe-tlc-aj-styles-the-demon

Drugą istotną zmianą jest fakt, że nie zobaczymy walki The Demon vs Sister Abigail. Bray’a Wyatta zastąpi bowiem członek SmackDown – AJ Styles. To właśnie on zmierzy się z Finnem Balorem i jak można się spodziewać, powinien być to wspaniały dream match.

Czym spowodowane są tak istotne zastępstwa? Jak się okazuje, zakaźnymi infekcjami. W ostatnich dniach WWE przeprowadziło wśród zawodników rosteru RAW testy na wykrywanie zapalenia ślinianki przyusznej, czyli popularnej świnki. Pierwotnie odkryte zostało, że jeden z zawodników ma wirusowe zapalenie opon mózgowych, co WWE uznało później za świnkę. Jest to choroba, która może być przenoszona drogą powietrzną. Wszelkie kontakty ze śliną także powodują zarażenie się. Może być również rozprzestrzeniana przez kaszel lub kichanie. Objawy zwykle trwają od 16 do 18 dni.

Nie wiemy na razie czy podobne badania przeszli zawodnicy SmackDown. O wszystkim będziemy Was na bieżąco informować.