Porażka Triple H’a, Aktualizacja odejścia Brie Belli z WWE, Gwiazdy zapowiedziane na RAW, Natalya chwalona przez Vince’a

» Dziś w The Barclays Center, Brooklyn odbędzie się ostatnie Monday Night Raw przed WrestleManią 32. Również zostanie dziś nagrany taping WWE SmackDown. Poniżej przedstawiamy gwiazdy, które zapowiedziały swoją obecność:

Prezes WWE Vince McMahon, Shane McMahon, Roman Reigns, The Undertaker i Brock Lesnar.

» Kilka dni temu podaliśmy informację o przedwczesnym zakończeniu kariery zapaśniczej przez Brie Belle. Jak się okazuje różne źródła sportowe spekulowały odnośnie jej decyzji. My możemy zapewnić Was, że jest to wyłącznie związane ze złym stanem zdrowia Daniela Bryana, a nie rzekomo złych relacji z WWE. Głównym powodem braku obecności Brie na RAW było przyspieszenie jej wczesnej, ale chwilowej emerytury, ponieważ chce już w tym momencie skupić się na rodzinie a nie jak to było planowane na początku, że dopiero w okresie letnim – oto słowa przytoczone z wywiadu. Brie nadal będzie występowała w programie Total Divas oraz pojawiała się w WWE Network, lecz nie zobaczymy jej w ringu. Nie wiadomo, czy Brie otrzyma czas na pożegnanie, czy przedstawiciele WWE zdecydują się na zorganizowanie pojedynku między Brie a Laną, który zakończy ich feud.

» W piątek wieczorem odbył się WWE Live Event, podczas którego WWE Divas Champion Charlotte pokonała Natalyę, która mimo porażki została pochwalona za walkę oraz przywitana przez fanów wielkim popem.

» Również podczas tego samego eventu drużyna Triple H’a, którą stworzył z Sheamusem doznała srogiej porażki z Romanem Reignsem i Deanem Ambrosem, ale nie to było najważniejsze. Największy pop otrzymał mistrz WWE co może być dla wielu fanów wielkim zaskoczeniem, a gdy wykonał swoją akcje kończącą na Romanie, to fani wręcz oszaleli ze szczęścia 😛