Wybór Jacqueline, Kolejna kontuzja w WWE, The Undertaker w PC, Kick off matche na WM32, Powrót Nikki Belli, Debiut uczestnika TE w NXT

» Były uczestnik WWE Tough Enough Zamariah „ZZ” Loupe zadebiutował w ringu NXT podczas sobotniego eventu, gdzie pokonał Girarda i Bussicka.

» Była mistrzyni WWE Divas Nikki Bella za pośrednictwem instagrama wyjawiła, że przez niespełna 4 miesiące od czasu do czasu będzie pojawiała się na zapleczu WWE, ponieważ obecnie jest w trakcie leczenie urazu kręgosłupa.

» W piątek do WWE Performance Center zawitał The Undertaker, który wziął udział w treningu mającego na celu lepszego przygotowania do niedzielnego Hell in a Cell matchu, w którym zmierzy się z Shanem McMahonem.

» W sobotę w Richmond, Virginia odbył się WWE live event podczas, którego prawdopodobnie urazu nogi nabawił się The Miz. Po zwycięstwie nad Jackiem Swaggerem, The Miz specjalnie dał sobie wykonać Patrioc Lock i nawet nie próbował z niego się wyzwolić. Na WrestleManii 32 The Miz znalazł się w karcie starcia o WWE IC championship, a stypulacja walki to ladder match.

» Podczas dwugodzinnego WWE WrestleMania 32 Pre-Show Kick off odbędą się trzy pojedynki. Pierwszy z nich to starcie Andre The Giant Memorial Battle Royal, drugi to tag team match The Usos vs The Dudley Boyz, a trzeci pojedynek jak na razie jest nieznany.

» Z najnowszych doniesień wynika, że przyszła WWE Hall of Famer, Jacqueline poprosiła The Dudley Boyz. Dlaczego? Oto wytłumaczenie swojej decyzji:

*Wybrałam ich, ponieważ zawsze się świetnie dogadywaliśmy za kulisami, wiedzą co jest dla mnie dobre. Jednym słowem są dla mnie jak BRACIA!