Koszulki Y2AJ, Ringowy debiut Austina Ariesa w NXT, Informacje dotyczące powrotu Hideo Itamiego, Śmierć Hayabusy i wiele więcej!

» W WWE Store pojawiły się ostatnio koszulki Tag Teamu Y2AJ. Jak zapewne pamiętacie, jest to Tag Team Chrisa Jericho oraz AJ Stylesa. Możliwe, więc że WWE planuje szerzej zakrojone plany dla tego Tag Teamu…

» Ostatnio na swoim Twitterze Triple H przywitał w NXT Austina Ariesa oraz ogłosił, że zadebiutuje on w ringu na najbliższym tapingu telewizyjnym NXT.

» Pojawiło się ostatnio wiele spekulacji, na temat powrotu Hideo Itamiego do akcji i to w niedługim czasie. Jak pamiętamy Hideo nie walczył od 30 kwietnia zeszłego roku z powodu kontuzji barku. Niestety sam Hideo zdementował te plotki, lecz zapewnił również, że to jeszcze nie koniec i wróci najszybciej jak to możliwe. Życzymy powrotu do zdrowia!

» Na WWE Network zamieszczono film na którym możecie zobaczyć jak Dolph Ziggler zaskakuje fanów w sklepie Cricket Wirless. Poniżej możecie zobaczyć ten film:

» Ogłoszone zostało, że tegoroczny Hall of  Famer Michael “PS” Haynes nabawił się kontuzji barku. Ogłoszenie zostało nadane podczas podcastu Rica Flaira. Życzymy powrotu do zdrowia!

» Poniżej możecie zobaczyć parodię League of Nations wykonaną przez New Day:

» Daniel Bryan został dodany do WWE Tour na 14 i 15 kwietnia do Dubaju. Ponadto w składzie WWE znaleźli się m.in. Dean Ambrose, Big Show, Dolph Ziggler oraz The Miz.

» Stardust ogłosił, że pracuje nad swoim specjalnym kostiumem na WrestleManię. Poprosił również za pośrednictwem Twittera o sugestie co do wyglądu stroju.

» Czas na smutniejsze informacje… Wczoraj w wieku 47 zmarła japońska legenda wrestlingu – Hayabusa. Zawodnik był znany ze swoich efektownych akcji i można o nim mówić jako prekursor high flyingu. Bezpośrednią przyczyną zgonu był krwotok podpajęczynówkowy. Walczył głównie w federacji FMW – Frontier Martial-Arts Wrestling. W 2001 roku jego kariera została przerwana z powodu nieudanej próby Springbord Moonsaultu co doprowadziło do paraliżu. Spoczywaj w Pokoju ! [*]

» Na koniec przypominamy, że już dzisiaj o godz. 19:00 na naszym YouTube’owym kanale (https://www.youtube.com/channel/UCSQv470msF61BCAzy97WDPA) odbędzie się transmisja na żywo drugiego odcinka MyCast. Gościem specjalnym będzie mistrz Maniac Zone Wrestling – Justin Joy. Zapraszamy! : )