Zaktualizowana karta Extreme Rules, Kontuzja luchadora, Sasha Banks w 205 Live, Pierwsza walka na EVOLVE 86 oraz więcej…

» Do karty walk na galę Extreme Rules została dodana walka Sasha Banks & Rich Swann vs. Alicia Fox & Noam Dar, oczywiście jest to Mixed Tag Team Match. Całą kartę możecie zobaczyć w typerze tej gali na którego serdecznie zapraszam:
http://wrestlefans.pl/forum/viewtopic.php?f=65&t=47615 [red. typer wkrótce pojawi się także na MyWrestling]

» Podczas wczorajszych nagrań programu Main Event kontuzji kolana doznał Lince Dorado w walce przeciwko Drew Gulakowi. Nie jest jeszcze znana długość jego przerwy od ringu.

» Natomiast na dzisiejszym 205 live wystąpi Sasha Banks, oczywiście nie będzie Ona walczyć, lecz będzie to specjalny występ związany z prowadzeniem wyżej wspomnianego feudu.

» Potwierdziły się plotki o powrocie Revival, którzy wystąpili na wczorajszym RAW, oczywiście nie wzięli Oni czynnego udziału w walce, ale zostali wmieszani w feud związany z kontuzją Enzo Amore.

» Dość niespodziewana informacja doszła do nas ze Insane Championship Wrestling, otóż Noam Dar ma pojawić się na ich gali która odbędzie się 29 lipca, co ciekawe Dar jest wciąż pod kontraktem WWE. Warto wspomnieć że jeszcze niedawno gościnny występ zaliczył tam Finn Balor, który w owym czasie leczył kontuzję.

» Znamy już pierwszą zapowiedzianą walkę na galę Evolve 86 w której zmierzą się mistrz Evolve Zack Sabre Jr i mistrz WWN Matt Riddle, walka jest zapowiadana jak starcie stulecia. Na tą galę zapowiedzeni są także:
-EVOLVE Tag Team Champions Chris Dickinson & Jaka
-Keith Lee
-Ethan Page
-Timothy Thatcher
-Tracy Williams
-Fred Yehi
-ACH
-Austin Theory
-Jason Kincaid

Znamy już wszystkich zawodników zapowiedzianych na turniej BRITISH J CUP, a są Nimi:
1. Jushin ‘Thunder’ Liger
2. Kushida
3. Will Ospreay
4. Marty Scurll
5. Kyle O’Reilly
6. Josh Bodom
7. Ryusuke Taguchi
8. Tiger Mask IV

Autor: Hubson