All Elite Wrestling złożyło znakomitą ofertę topowej gwieździe WWE?!

Już 7 lutego o godz. 3:00 czasu polskiego odbędzie się kolejna konferencja All Elite Wrestling, tym razem prosto z Las Vegas, gdzie 25 maja odbędzie się gala Double or Nothing. Dużo mówi się o tym, że na wydarzeniu pojawi się Kenny Omega deklarując tym samym podpisanie kontraktu z AEW. Tymczasem użytkownik Twittera „WrestleVotes” opublikował posta o następującej treści:

„Wygląda na to, że pierwszy prawdziwy strzał został wystrzelony… źródło mówi, że AEW złożyło wyjątkową ofertę obecnej, wielkiej gwieździe WWE. Jest ona zbyt dobra, by ją odrzucać. To może być naprawdę interesujące.”

Fani oczywiście dopytywali o nazwisko rzekomej osoby, na co otrzymali następującą odpowiedź:

„Nie zdradzę nazwiska, przestańcie pytać. Gdy oferta zostanie zaakceptowana lub odrzucona jestem pewien, że wasz wybawca Meltzer będzie miał dla was wszystkie szczegóły, których pragniecie.”

„WrestleVotes” to znany użytkownik, w przeszłości udanie zdradzał już wiele planów WWE. Także on informował o nowym wyglądzie pasa mistrzowskiego WWE, za nim do tego doszło.

Dużo mówi się o Deanie Ambrosie i AJ Stylesie jako potencjalnych nazwiskach, które miałyby takową ofertę otrzymać. Warto też dodać, że AEW otrzymało w ostatnim czasie dwie poważne oferty telewizyjne i jak informuje Dave Meltzer gdyby wszystko zostało sfinalizowane, byłaby to największa stacja telewizyjna emitująca wrestling (oprócz WWE) od czasów WCW.

Co sądzicie o wszystkich tych doniesieniach? Piszcie w komentarzach! 🙂