Komunikat prasowy dotyczący AEW Double or Nothing Ticket Announcement Party

W związku ze zbliżającym się kolejnym publicznym wydarzeniem All Elite Wrestling, które odbędzie się już 7 lutego w Las Vegas, federacja przedstawiła mediom i fanom specjalny komunikat.

ALL ELITE WRESTLING WKROCZY DO VEGAS JUŻ W PRZYSZŁYM TYGODNIU
— The Elite ujawni datę rozpoczęcia sprzedaży biletów na Double or Nothing, nowe gwiazdy oraz nowe partnerstwa —

Po konferencji w Jacksonville, The Elite chce podnieść poprzeczkę jeszcze wyżej. Jej członkowie chcą zadziwić i sprawić fanom wiele radości już 7 lutego o godz. 18:00 (red. 3:00 czasu polskiego) w MGM Grand Hotel & Casino w Las Vegas. Konkretniej wydarzenie te odbędzie się w Splash Pool (red. basen odkryty) i będzie otwarte dla każdego.

Cody Rhodes, The Young Bucks oraz Brandi Rhodes ujawnią nowe spektakularne transfery, ekscytujące nowe partnerstwa i informacje o biletach. Obecny będzie także gość specjalny, co jednak pozostanie do samego końca niespodzianką. Ponadto zjawią się “Hangman” Adam Page, Christopher Daniels, Frankie Kazarian i Scorpio Sky. Wszystkie te gwiazdy pojawią się na jednej scenie.

Fani będą mogli oglądać transmisję z tego wydarzenia na żywo od godz. 18:00 (red. 3:00 czasu polskiego) na YouTube (BeingTheElite.com), Twitterze (@AEWrestling), Facebooku (/TheYoungBucks), a także Instagramie (@TheBrandiRhodes). Fani mogą również wchodzić w interakcje na wszystkich tych platformach używając hashtagu #AEW.

“Obiecaliśmy zmienić krajobraz wrestlingu w 2019 roku i to już zaczyna się dziać.” – powiedział wiceprezes AEW Cody Rhodes. “Nasz roster rośnie każdego dnia dzięki niesamowitym nabytkom, gromadzimy nieprawdopodobną ilość fanów i jesteśmy gotowi wyprzedać DOUBLE OR NOTHING w rekordowym tempie. Niezależnie od tego, czy będziesz z nami osobiście, czy też śledząc transmisję live, przygotuj się na imprezę z nami 7 lutego i rozpocznij odliczanie do DOUBLE OR NOTHING, które odbędzie się 25 maja.”