Debiut nowej zawodniczki w Impact Wrestling i zapowiedziane walki na najbliższe odcinki, Promocja w WWE Shop, Strowman nieobecny na live eventach, One more match Bookera T?

» Po tym jak gala Slammiversary XVI w Toronto dobiegnie końca, w tym samym miejscu, w poniedziałek rozpoczną się tapingi do kolejnych odcinków Impact Wrestling. Wiemy już, że pojawi się na nich debiutująca Scarlett Bordeaux, której zapowiedzi mogliśmy oglądać od kilku tygodni:

Zapowiedziane zostały również takie walk jak:

  • Sami Callihan vs. Rey Fenix
  • Matt Sydal vs. Pentagon Jr
  • Petey Williams vs. Tyson Dux
  • Kongo Kong vs. Stone Rockwell
  • The Cult of Lee vs. The Deaners

» Jeszcze do końca niedzieli trwa promocja w WWE Shop. Wpisując kod SUMMER25 można uzyskać 25% zniżki na wybrane zakupy.

» Braun Strowman nie był obecny na weekendowych live eventach RAW, ponieważ przebywa obecnie w Indii, by promować World Wrestling Entertainment. Pojawi się jednak na najbliższym Monday Night RAW.

» Booker T wyznał ostatnio, że stać go na stoczenie jeszcze jednej walki, jednakże póki co nie dostał od WWE żadnej propozycji. Być może natomiast, w przyszłości, przyjdzie mu stawić czoła któremuś z adeptów w swojej federacji Reality of Wrestling. A, wy chcielibyście zobaczyć Bookera ponownie w ringu?