Incydent z Jimem Rossem na gali NJPW, „Starrcast” będzie transmitowane na żywo, Post Show Extreme Rules, Walki na następne WWE Main Event, Trailer gry WWE 2K19 z Rondą Rousey

» Podczas gali NJPW G1 Special w San Francisco doszło do nieplanowanego incydentu z Jimem Rossem i Joshem Barnettem. W pewnym momencie Jay White rzucił Juicem Robinsonem o barierkę tuż obok stanowiska komentatorskiego. Jak się okazało, barierka nie była właściwie zabezpieczona i spowodowała, że Jim Ross spadł z krzesła. Jak donosi F4WOnline, u legendarnego komentatora zdiagnozowano problemy związane z jego żebrami i płucami. Ross przez to zdarzenie musi teraz anulować trzy bookingi w tym tygodniu. WWE Hall of Famer nie jest zadowolony z tego faktu i zapewnia fanów, że nie jest to work.

» Ogłoszone zostało, że weekend All In nazwany „Starrcast„, który trwać będzie od 30 sierpnia do 2 września będzie emitowany na żywo za pośrednictwem Fite.tv. Na wydarzenie te zaplanowano około 20 atrakcji z największymi gwiazdami wrestlingu. Ceny transmisji nie zostały jeszcze ujawnione. Jak wiadomo, sama gala „All In” również będzie transmitowana na żywo, aczkolwiek tu nie znamy jeszcze żadnych szczegółów.

» WWE Network oficjalnie zapowiedziało Post Show po gali Extreme Rules, który odbędzie się oczywiście tuż po zakończeniu PPV. Oprócz tego jak zwykle fanów czeka godzinny Kick Off. Póki co nie wiemy jednak jaka walka będzie miała podczas jego miejsce.

» W nadchodzącym odcinku WWE Main Event czekają nas następujące starcia:

  • Chad Gable vs Curt Hawkins
  • Authors of Pain vs Titus O’Neil & Apollo

» WWE potwierdziło, że Ronda Rousey zadebiutuje w serii gier wideo, a dokładniej WWE 2K19 której premiera zaplanowana jest na 9 października. Gra trafi na takie platformy jak Playstation 4, Xbox One oraz Windows PC. Grywalna postać byłej mistrzyni UFC będzie drugim pre-order bonusem tuż obok Rey’a Mysterio.

Mamy wśród naszych czytelników fanów serii gier WWE? Przyznać się, kto kupi 2k19? 🙂