Wielkie walki zapowiedziane na jutrzejsze WWE RAW, Dziewczyna Rollinsa u boku Solomona Crowe’a, Rotacje w składzie komentatorów WWE, Mysterio vs Low Ki i wiele więcej!

» Na początek informacja odnośnie jutrzejszego Monday Night RAW. Otóż jak wcześniej informowaliśmy, mogą być problemy z jej przeprowadzeniem z powodu burzy tropikalnej jaka opanowała USA, jednak na ten moment zagrożenie ucichło i wszystko wskazuje na to, że RAW odbędzie się bez żadnych problemów.

» Z kolei WWE zapowiedziało, że na nadchodzącym RAW zobaczymy pierwsze w historii Divas Beat The Clock Challenge z udziałem Paige, Charlotte i Becky Lynch. Nie wiadomo jeszcze kto będzie ich przeciwniczkami. Diva, która wygra swój match w najkrótszym czasie zostanie pretendentką do tytułu Divas Championship i na Night of Champions zmierzy się z Nikki Bellą.

» Jak zapowiedziało WWE, na jutrzejszym RAW zobaczymy także rewanż z SummerSlam – Dolph Ziggler zmierzy się ponownie z Rusevem. Jak myślicie – kto wyjdzie zwycięsko z tego starcia?

» Jak się dowiedzieliśmy, podczas wtorkowego tapingu WWE SmackDown, jeden z fanów wyskoczył przez barierki i chciał zaatakować Deana Ambrose’a, jednak w porę zdążył zatrzymać go ochroniarz.

» Dziewczyna obecnego mistrza WWE świata wagi ciężkiej – Setha Rollinsa, Zahra Schreiber zadebiutowała na ostatnim live evencie NXT jako managerka Solomona Crowe’a. Prawdopodobnie Zahra wcieli się w rolę młodszej siostry Crowe’a.

» Były zawodnik World Wrestling Entertainment oraz World Championship Wrestling – Billy Kidman zauważył na Twitterze, że podczas wczorajszego live eventu WWE w San Juan w stanie Puerto Rico na trybunach zasiadło ponad 11.000 widzów, co jak na nieemitowaną w telewizji galę jest dużym sukcesem.

» Komentator NXT Rich Brennan awansował na stanowisko komentatora SmackDown. Obok niego fani będą mogli posłuchać powracającego na niebieską tygodniówkę Bookera T. Trzecim komentatorem ma być Jerry Lawler, z kolei RAW komentować mają Michael Cole, JBL i Baron Saxton. Nie wiadomo jeszcze co z Tomem Phillipsem.

» Niezależna wrestlerka Ruby pochwaliła się na Facebooku, że za miesiąc czeka ją tryout w WWE Performance Center. Oczywiście życzymy jej jak najlepszych wyników!

» W najnowszym “WWE Fury” przegląd Swanton Bombów:

» Jersey All Pro Wrestling ogłosiło, że 14 listopada podczas ich gali świętującej 19. rocznicę powstania federacji, zobaczymy niesamowite starcie. Po raz pierwszy zmierzą się ze sobą Rey Mysterio i Low Ki! Obaj mieli już epizod w największej federacji wrestlingu na świecie jaką jest WWE, przy czym Rey oczywiście może pochwalić się dłuższym pobytem. Nie tylko w WWE, ale także w WCW. Low Ki za to oprócz występów w organizacji Vince’a McMahona, walczył również w TNA jak i najpopularniejszych niezależnych federacjach na świecie. Na gali JAPW wystąpią również LAX i The Hardys.