Podsumowanie tygodnia WWE 24.08-30.08.2015

Witam w kolejnym podsumowaniu tygodnia WWE, w tym tygodniu działo się bardzo dużo więc zapraszam do czytania.

I.Kontrowersyjny koniec Summerslam.

W zeszłą niedzielę doszło do wyczekiwanego rewanżu za Wrestlemanie 30, The Undertaker vs Brock Lesnar. Walka była na bardzo dobrym poziomie jednak końcówka jej była bardzo kontrowersyjna i według mnie tak walka przez swój koniec straciła wiele. Brock Lesnar trzymał Undertakera w kimurze, przez co odeadman klepał jednak. Sędzia nie widział tego, lecz widział to człowiek będący odpowiedzialny za dzwonienie w gong, sędzia jednak nie uznał zwycięstwa Lesnara, który zaraz po tym Taker wymierzył low blow po czym Lesnar odpłyną i oficjalnie walkę wygrał Undertaker. Na RAW Lesnar żądał kolejnej walki z umarlakiem jednak czy ją dostanie? Zobaczymy.

II. Dudley Boys wracają do domu!

RAW po Summerslam można nazwać jednym z najlepszych w roku między innymi przez to co stało się na początku a dokładnie kiedy New Day świętowało swoje zwycięzców, pojawiły się charakterystyczne fajerwerki i po ponad 10 latach Dudley Boys powrócili do WWE! Według mnie był to najmniej spodziewany powrót roku, Dudleys zniszczyli New Day a na Smackdown pokonali The Assension. Według mnie na Night of Champions zawalczą o pasy TT z New Day.

III. Nowy członek Wyatt Family.

Podczas RAW nie było tylko powrotów, odbył się również debiut, otóż kiedy w walce Wyatt Family pojawiło się intro rodzinki to założę się że 98% publiczności było pewne, że powraca Eric Rowan. Nie był to jednak rudy brodacz lecz nowy członek Family Braun Strowman. Nowa “twarz destrukcji” zniszczyła Deana Ambrosa i Romana Reignsa. Trzeba przyznać, że jego wygląd budzi strach.http://i.wwe9.com/f/styles/photo_large/public/photo/image/2015/08/RAW_1161_Photo_081-56513968.jpg

IV.Nowy rywal Rollinsa.

Na Summerslam doszło do historycznego pojedynku, Seth Rollins pokonał Johna Cene unifikując tym samym po raz pierwszy pas U.S i pas WWE, za co zgodnie z obietnicą miał otrzymać swój posąg który miał stanąć obok Bruno Samartino, Ultimate Warriora i Andre The Giganta. Podczas oficjalnego odsłonięcia pomnika, pod kurtyną nie były jednak posąg lecz Sting, który zaatakował mistrza WWE dając jasne oświadczenie że chce walki o pas WWE, którą chwile później zatwierdził Triple H.