Podsumowanie tygodnia WWE 10.07-16.07.2017

1. Kto zawalczy o pas Universal?

W tym tygodniu byliśmy świadkami znakomitej gali The Great balls of fire. W walce wieczoru Brock Lesnar obronił pas Universal w pojedynku z Samoa Joe, dzień później mistrz otrzymał wyzwanie ze strony Romana Reignsa i byłego pretendenta. W tej sytuacji Kurt Angle zapowiedział że już za tydzień dojdzie do pojedynku Joe vs Reigns a zwycięzca zawalczy na Summerslam o pas Universal z Lesnarem.

Heyman is adamant that Joe will never again be allowed to challenge Brock...

2. Tajemnica Kurta Angle.

Kilka tygodni temu Cory Graves pojawił się w biurze GM RAW ukazując mu tajemniczą wiadomość, od tamtej pory byliśmy świadkami wielu segmentów, między tymi panami jednak jak już zostało zapowiedziane Kurt publicznie ujawni swój szokujący ” sekret” na najbliższym Monday Night RAW.

Raw General Manager Kurt Angle makes his way to the squared circle...

3. Nowy mistrz United States!

Podczas specjalnego live eventu w Medison Square Garden byliśmy świadkami zmiany posiadacza pasa U.S – AJ Styles pokonał Kevina Owensa odbierając mu pas mistrzowski. Jest to niecodzienne zdarzenie, ponieważ bardzo rzadko zdarza się że tytuł mistrzowski zmienia posiadacza na live evencie. Kevin otrzyma prawdopodobnie na najbliższym PPV Battleground.

Fresh off his win over Kevin Owens at Friday's WWE Live Event, AJ Styles kicks off Team Blue as the new United States Champion!

4. Austin Aries opuszcza WWE!

WWE  w minionym tygodniu wydało oświadczenie że były pretendent do pasa Cruserweight Austin Aries został zwolniony z federacji, Austin nie wyraził smutku z tego powodu, lecz podziękował federacji za współpracę. Jak sądzicie czy to oznacza powrót Ariesa do GFW?

Znalezione obrazy dla zapytania wwe austin aries

5. Koniec Talking Smack!

Nieoczekiwanie z WWE Network znika Talking Smack, czyli program nadawany co tydzień po Smackdown i 2O5 live. Podczas tego programu zawodnicy WWE odpowiadali na pytania Renee Young, gwiazdy często miały tam wolność słowa i ich wypowiedzi nie podlegały skryptom, mówi się że to właśnie było przyczyną zakończenia tego programu gdyż nie podobało się to Vincowi McMahonowi.Podobny obraz