Podsumowanie Tygodnia WWE 04.05-10.05.2015

Zapraszam na kolejne podsumowanie wydarzeń WWE z tego tygodnia. Dziś jednak będzie wyglądało trochę inaczej, postanowiłem do punktów dodać swoją opinię. Jeśli spodoba wam się ten sposób pisania podsumowania to zmienimy formę. Zapraszam więc do czytania i komentowania.

WWE.

I.Dean Ambrose w walce o pas WWE.

W poniedziałek na RAW Dean Ambrose po raz kolejny zawlaczył z Sethem Rollinsem. Stypulacja walki była taka, że jeśli Dean pokona WWe championa to zostanie dodany do walki o pas WWE na Payback, tak też się stało i przez to na PPV zobaczymy starcie 4 rywali. Dodanie Dean’a do walki zaskoczyło mnie, na ostatniej gali Extreme Rules przełamał serię przegranych w walkach na PPV. Miesiąc po tym od razu trafia do walki o pas WWE. Prawdopodobieństwo jego zwycięstwa jest małe więc nie rozumiem WWE czemu ponownie Ambrose ma przegrać na PPV.

II.Niespodziewany debiut na RAW.

Jak wszyscy doskonale wiemy John Cena co tydzień daje każdej gwieździe szanse na walkę o pas U.S. W tym tygodni RAW odbywało się w Kanadzie co wskazywało, że zawalczy o ten pas zawodnik z Kanady, nieoczekiwanie do ringu wszedł Bret Hart i zapowiedział rywala Ceny, którym okazał się Sami Zayn. Był to bardzo udany debiut, walka na wysokim poziomie, Zayn pokazał się z jak najlepszej strony mimo przegranej i kontuzji której nabawił się podczas swojego wejścia. Sami pokazał, że może już śmiało walczyć w głównym rosterze.

III.Rodzina to podstawa.

Czas na punkt dotyczący Div. Bella Twins to dwie siostry, które od pewnego czasu dominują w WWE. W tym tygodniu jednak pojawiła się pewna rodzina, która może im zagrozić, a dokładnie Naomi i Tamina ( rodzina ze strony męża Naomi). Bliźniaczki Bella zostały zaatakowane przez rywalki na RAW. Wygląda na to, że Naomi i Tamina przeszły heel tourn, a Bella Twins face tourn.

IV. Powrót Wyatt Family?

W ubiegłym roku, Wyatt Family rozpadło się, w tym tygodniu na Smackdown doszło do sytuacji która pokazała, że możemy spodziewać się ponownego połączenia sił przez Erica Rowana i Luka Harpera. Po wygranej walce przez Harpera nad Fandango, na arenie pojawił się Rowan i nieoczekiwanie zaatakował rywala swojego dawnego rag team partnera, przechodząc tym samym heel tourn. Zastanawia mnie czy obydwaj panowie znowu  zaczną współpracę, a może pomogą nawet Wyattowi w feudzie z Rybackiem, wszystko pokazuje się teraz ciekawie.