Podsumowanie tygodnia w WWE #1

Po ponad roku na MyWrestling wracają Podsumowania Tygodnia, zapraszam do czytania!

1.Kurt Angle w Hall Of Fame!

W poniedziałek poznaliśmy pierwszą osobę która zwita do WWE Hall of Fame i będzie to złoty medalista olimpijski z 1996 roku, 4 krotny mistrz WWE/F Kurt Angle. Tym samym Kurt powraca do WWE po 11 latach, wiadomo że zostanie wprowadzony do hali sław ale pojawia się pytanie, czy zobaczymy go jeszcze w ringu? Znalezione obrazy dla zapytania wwe kurt angle

2.Owens okazuje dominację.

Ostatnie tygodnie dla mistrze WWE Universal nie były za dobre, często kończył na pozycji przegranej, jednak od momentu wygrania wraz z Chrisem Jericho handicap matchu o pas U.S sytuacja nastąpiła zmianie. W tym tygodniu zobaczyliśmy w końcu mistrza odważnego, który ukazał swoją dominację okładając krzesłem pretendenta do jego pasa, Romana Reignsa i Setha Rollinsa.Owens surveys the destruction.

3. Elimination Chamber.

Mimo iż jeszcze tydzień do Royal Rumble to my już znamy  main Event  następnej gali, która należeć będzie do Smackdown. Shane McMahon ogłosił że w walce wieczoru Elemination Chamber, w tej stalowej i niebezpiecznej konstrukcji będzie broniony pas WWE.Znalezione obrazy dla zapytania wwe elimination chamber

4.Rozpad Wyatt Family coraz bliżej? 

W tym tygodniu ponownie byliśmy świadkami sporów w rodzinie Wyatt’s , po raz kolejny Randy Orton został przypięty po rozproszeniu uwagi przez Luka Harpera, po walce doszło do przepychanki między panami po której Luke opuścił samotnie arenę. Warto również dodać że za tydzień będziemy świadkami walki Luka Harpera z Randym Ortonem.

5. La Luchadora.

W ubiegły wtorek poznaliśmy tożsamość tajemniczej zawodniczki, przez którą Becky Lynch odniosła porażkę w walce o pas kobiet niebieskiego brandu. W walce wieczoru ostatniego wydania tygodniówki La Luchadora po raz kolejny zadecydowała o rezultacie walk kobiet, chwilę po tym Becky odparła na chwilę atak Alexy Bliss i zamaskowanej zawodniczki po to by zerwać z niej maskę i dowiedzieć się że pod nią kryje się Mickie James. Mickie tym samym oficjalnie powraca do WWE po 8 latach.It’s a shocking turn of events at the close of SmackDown LIVE.

6. Śmierć legendy WWE.

W poniedziałek otrzymaliśmy smutną wiadomość o śmierci legendy WWE oraz członka Hall Of Fame. W Wieku 74 lat zmarł Jimmy “Superfly” Snuka.

 

Znalezione obrazy dla zapytania wwe jimmy snuka