Podsumowanie tygodnia WWE 04.09-10.09.2017

Dość późną porą zapraszam na podsumowanie kolejnego tygodnia ze świata WWE!

I. Miz nadal mistrzem!

W tym tygodniu The Miz stanął do walki w kolejnej obronie pasa Interkontynentalnego, tym razem jego rywalem był Jeff Hardy. Mistrz po raz kolejny obronił swój pas mistrzowski, jednak ponownie dokonał tego przy pomocy Miztourage oraz Maryse.The Miz retains his coveted Intercontinental Championship.

II. Shane McMahon zawieszony!

Ostatnie tygodnie były pasmami porażek Kevina Owensa, za które obwiniał komisjonera WWE Smackdown Shane’a McMahona. W ubiegły wtorek Kevin zaatakował werbalnie rodzinę McMahona, który nie wytrzymał tego i zaatakował Kanadyjczyka. Daniel Bryan otrzymał telefon od Vinca McMahona i był zmuszony zawiesił Shane’a.

WWE Photo

III. Vince McMahon na Smackdown! 

Ostatnie wydarzenia ze Smackdown opisane w punkcie powyżej doprowadził do tego że sam Vince McMahon pojawi się we wtorek na najbliższej gali Smackdown by wyciągnąć konsekwencję od Kevina Owensa za słowa, które skierował w jego rodzinę. Co powie Vince? Jakie konsekwencję wyciągnie od Kanadyjskiego zawodnika? Zapraszam do rozmowy w komentarzach! 

IV.Mocne przesłanie Brauna Strowmana. 

Podczas ostatniego wydania RAW odbył się steel cage match w którym Big Show zmierzył się z Braunem Strowmanem. Braun pokonał giganta po czym wysłał jasne oświadczenie w stronę Brocka Lesnara na temat ich walki podczas No Mercy ciskając Showem w klatkę.Strowman stands triumphantly as Raw concludes.

V.Nakamura vs Mahal na Hell in a Cell!

Main eventem ostatniej gali Smackdown było starcie Shinsuke Nakamury z Randym Ortonem. Znakomitą walkę wygrał Nakamura, tym samym na najbliższym PPV Hell in a Cell po raz drugi dostanie szansę na zdobycie pasa WWE w walce z Jinderem Mahalem.WWE Photo