Podsumowanie WWE 20.04-26.04

Zapraszam na podsumowanie wydarzeń, które miały miejsce w tym tygodniu w WWE.

I.Pretendenci do pasów tag team.

Na RAW doszło do walki byłych mistrzów tag team NXT Lucha Dragons  przeciwko The New Day o miano pretendentów do pasów Tag Team. Mimo znakomitych i ciekawych akcji dwaj zawodnicy ponieśli porażkę po przez nieczystą grę czarnych rywali.

II. Wraca WWE Tough Enough.

W tym tygodniu oficjalnie zostało ogłoszone że po raz kolejny odbędzie się program, który daje  młodym zawodnikom szansę na zostanie kolejną gwiazdą WWE. Nie znane jest jeszcze nazwisko osoby, która mogłaby poprowadzić ten program lecz wkrótce się tego dowiemy.

III.Koniec Mizdowa!

Podczas RAW doszło do walki Mizdow vs The Miz.  Przegrany tej musiał usunąć ze swojej nazwy cząstkę „Miz”. Przegranym tej walki okazał się Mizdow przez co prawdopodobnie powróci on do swojego dawnego ring name’u – Damien Sandow.

IV.Orton rozdaje RKO.

Gdy na Extreme Rules Randy Orton i Seth Rollins znajdą się w stalowej klatce Randy Orton nie będzie mógł używać swojej akcji kończącej RKO, gdyż taką stypulację wybrał Seth Rollins. W tym tygodniu Randy  zapowiedział iż „poszaleje” trochę z tą akcją, tak też się stało i 5 zawodników w tym, mistrz WWE i rywal Ortona na Extreme Rules, zasmakowało RKO.

V.Czy Kane pomoże Rollinsowi?

Zostając w temacie walki o pas WWE World Heavyweight, Triple H dodał osobiście specjalną osobę pilnującą drzwi klatki podczas starcia o tytuł mistrzowski. Osobą tą został Kane. Wszystkich ciekawi zachowanie WWE Directora of Operations na dzisiejszej gali PPV. Jak wiemy w ostatnich tygodniach pomiędzy Kanem jak i Rollinsem dochodziło do starć i kłótni, między innymi w tym tygodniu Kane ośmieszył mistrza WWE na SD.