Podsumowanie tygodnia WWE 11.05-17.05.2015

Zapraszam do kolejnego podsumowania tygodnia, które jest ostatnim przed WWE Payback.

I.Czy Kane straci pracę?

W tym tygodniu powrócił Triple H, który oznajmił, że czas zrobić porządki wśród Authority. W ostatnich tygodniach Kane i mistrz WWE Seth Rollins kłócili się co doprowadziło do tego że na PPV Seth stanie w obronie pasa przeciwko 3 rywalom, w tym tygodniu Triple H odniósł się do tego i oznajmił że jeśli mistrz straci pas to Kane zostanie zwolniony, dla mnie jest to ostateczny spoiler, że Seth obroni pas WWE, a Kane zapewne za jakiś czas opuści Authority.

II.The Meta Powers!

W zeszłym tygodniu w internecie pojawiły się zdjęcia debiutu Macho Mandowa, którym oczywiście jest Damian Sandow. WWE niestety znowu daje mu gimnick „aktora”, tym razem naśladuje „Macho Mana” Randy Savage’a. Według mnie Sandow mógłby występować pod zwykłym gimnickiem np taki jak zaprezentował parę tyg temu na RAW,natomiast WWE ma inne zdanie, warto też zauważyć że od kąt przegrał z Mizem to skończył się jego push co jest kolejnym minusem tej sytuacji. Plusem tego gimnicku jest jednak zastosowanie go, gdyż zostało ogłoszone, że wraz z Curtisem Axelem, który od paru miesięcy ma swoją Axelmannie łączą się w team o nazwie Meta Powers ( ma ona nawiązywać do Mega Powers. które kiedyś tworzył Macho Man i Hulk Hogan) zobaczymy do czego doprowadzi ta ciekawa sytuacji między panami, jak na razie wiadomo, że ich pierwszymi rywalami będzie The Assension.

III.Przyszłość Daniela Bryana.

Daniel Bryan w zeszłym roku zdobył pas WWE, jednak w między czasie nabawił się kontuzji kręgosłupa przez co pas musiał oddać dwa miesiące potem, w tym roku ku uciesze publiczności Bryan powrócił i na Wrestlemanii znowu wzniósł pas, jednak tym razem pas interkontynentalny. Parę tygodni później walka Daniela na Extreme Rules została odwołana, gdyż nie wyleczona w 100% kontuzja dała się we znaki. W tym tygodniu mistrz IC pojawił się by wypowiedzieć się na temat swojej przyszłości. Dowiedzieliśmy się, że Bryan znowu znika z TV by wyleczyć do końca kontuzję przez co rok później znowu oddaje pas. Według mnie kariera Bryana w przeciągu 2 lat skończy się, szanuję tego zawodnika jednak niestety nabawił się poważnej kontuzji i lepiej jak zakończy karierę niż skończy na wózku inwalidzkim, a tym czasem zobaczymy kiedy Bryan powróci.

IV. Elimination Chamber powraca!

31 maja na WWE Network zostanie wyemitowana gala WWE Elimination chamber! Jak już wiemy na tej gali dobędzie się walka EC o pas IC. Zawodnicy, którzy wezmą w niej udział są jednak nie znani. W newsach można przeczytać, że planowana jest walka EC tag teamów, jednak moim zdaniem to średni pomysł, gdyż 6 zawodników jest wystarczająco w takiej typu walce.