WWE Payback 2015 Przewidywania

The Meta Powers vs The Ascension

Dosyć świeża rywalizacja, nie będę się dużo rozpisywał. Wydaje mi się, że zwycięzcy mogą być tylko jedni, oczywiście The Meta Powers. WWE zmarnowało potencjał The Ascension już przy ich debiucie. Sandow i Axel muszą wygrać, aby ich postacie miały nadal szanse na cokolwiek.

Mój typ: The Meta Powers

Dolph Ziggler vs Sheamus

Czy Dolph dostanie swoją zemstę za wydarzenia z Extreme Rules ? Przypomnijmy, że pomimo swojej wygranej w “Kiss my arse” Match’u to Showoff “pocałował” tyłek Celtic Warriora. Na tygodniówkach widzieliśmy wiele walk oraz brawli z udziałem obu zawodników. Podczas gdy walki w większości wygrywały team’y Dolpha to w brawlach przeważał Sheamus. Według mnie jeśli kreatywni chcą zrobić coś z “nowego” Sheamusa musi on wygrać na dzisiejszej gali.

Mój typ: Sheamus

The Bella Twins vs Tamina i Naomi

Siostry Bella będą szukać zemsty za brutalne ataki heelowych zawodniczek. Feud rozpoczął się od heel turnu Naomi, kiedy po #1 contenders matchu zaatakował znienacka Paige. Następnie do Naomi dołączyła powracająca Tamina i razem rozpoczęły polowanie na Bella Twins. Według mnie starcie to powinny wygrać Naomi i Tamina, co pozwoliłoby na kontynuację feudu, tym razem z tytułem w centrum.

Mój typ: Naomi i Tamina

United States Championship “I quit” match John Cena vs Rusev

To ostatni etap ich rywalizacji, która rozpoczęła się jeszcze na Fastlane. Jak wiemy John Cena nigdy nie wypowiedział w walce słów “I quit” co czyni go faworytem walki. Rusev wierzy że może zmienić nastawienie Ceny i zadać mu niewyobrażalny ból, który zmusi go do poddania jednak ja myśle, że kreatywni na to nie pozwolą i zwycięsko wyjdzie z tego starcia John Cena, który od następnego RAW będzie miał nowego pretendenta.

Mój typ: John Cena

Ryback vs Bray Wyatt

Według mnie totalną głupotą byłoby dać zwycięstwo Rybackowi. Wyatt po tej walce, którą mam nadzieje że wygra, powinien dostać push i obracać się w okolicach pasa mistrzowskiego. Wyatt chciał pokazać Rybackowi czym jest strach i myślę, że na Payback mu się to uda.

Mój typ: Bray Wyatt

Neville vs King Barrett

No cóż, moje serce jest tutaj za Nevillem. Uwielbiam jego styl walki, jego szybkość a jednocześnie siłę. Naprawdę ciężko mi powiedzieć kto wygra to starcie.  Musząc wygrać, stawiam na Barretta, tytuł King of the Ring musi coś oznaczać, więc sądzę że Barrett zgarnie zwycięstwo.

Mój typ: King Barrett

WWE Tag Team Championships Match The New Day vs Cesaro i Tyson Kidd (2 out of 3 falls match)

Myślę, że to będzie jeden z lepszych pojedynków dzisiejszej gali. Żałuję, że Cesaro i Kidd mają bardzo niewielkie szanse na wygranie tego pojedynku. Byli mistrzowie skończyli juz swój reign i walka ta jest tylko formalnością dającą im rewanż.

Mój typ: The New Day

WWE World Heavyweight Championship Match Seth Rollins vs Randy Orton vs Roman Reigns vs Dean Ambrose (Fatal 4-way match)

Jest naprawde niesamowicie dużo możliwości zakończenia tej walki. Tak naprawdę każdy ma realne szanse na wygraną i miałoby to sens. Ten typ walki zdecydowanie daje małe szanse mistrzowi na utrzymanie tytułu. Chyba nie podejmę się wytypowania zwycięzcy tego starcia, powiem jedynie że chciałbym aby wygrał Dean Ambrose. Musząc jednak na kogoś postawić, powiem że wygra Roman Reigns.

Mój typ: Roman Reigns