NJPW Invasion Attack 2015 – Zapowiedź

NJPW Invasion Attack 2015 odbędzie się już 5 kwietnia na legendarnej arenie Tokyo Ryogoku Kokugikan. Japońska federacja z pewnością będzie chciała dorównać Wrestlemanii ( a może nawet ją przebić ) więc zanosi się na wyśmienite show. Poniżej znajduje się pełna karta oraz moja opinia 🙂 Zapraszam do czytania.

1. Alex Shelley, KUSCHIDA, Nagata, Komatsu & Catpain New Japan vs Nakanishi, Jushin Thunder Liger, Tiger Mask, Taguchi & Tanaka

Japońska federacja po raz kolejny serwuje nam wieloosobowy Tag Match. To duże starcie rozpocznie galę i miejmy nadzieje, że odpowiednio nas rozgrzeje. W walce bierze udział paru ciekawych zawodników m.in członkowie Tag Teamu “Time Splitters” czy Thunder Liger. Raz sumując z tego może wyjść naprawdę coś ciekawego 🙂

2. Yujiro Takahashi, Tama Tonga & Cody Hall vs Hiroyoshi Tenzan, Kojima & Honmna

Walka jakich w ostatnim czasie było pełno, czyli Bullett Club vs członkowie Rosteru. Czy spodziewam się fajerwerków? Raczej nie obstawiam spokojną wygraną członków BC.

images

3. The Young Bucks (c) vs Rocky Romero & Barreta – IWGP Jr. Heavyweight TT Championship Match.

Bracia Jackson pierwszy raz od bardzo długiego czasu postawią pasy na szali przeciwko świeżemu Teamowi z którym jeszcze nie walczyli. Romero to dobry wrestler zresztą tak jak Barreta więc to starcie może być pretendentem do walki gali.

 

tumblr_nlbeziRTHt1u1qqz4o7_1280

 

4. Kenny Omega (c) vs Dorada – IWGP Jr. Heavyweight Championship Match

Po lewej jeden z moich ulubionych zawodników ( od kiedy oglądam NJPW ), po prawej utalentowany luchador z wielkimi umiejętnościami. Ta walka po prostu nie ma prawa się nie udać 🙂

tumblr_nlbeziRTHt1u1qqz4o5_1280

 

5. Karl Anderson & DOC (c) vs The Kingdoms – IWGP Tag Team Championship Match 

Mi osobiście trochę już znudziło się panowanie obecnych mistrzów, więc będę kibicować Bennettowi i Tavenowi mimo faktu, że ich zwycięstwo jest raczej niemożliwe. Chociaż może po jakieś ingerencji Maria…?

 

6. Makabe, Naito & Goto vs Nakamura, Ishii & YOSHI-HASHI – Special 6-Man Tag Match

Six – Man w mocnym składzie. Można powiedzieć, że w tej walce biorą udział jedne z największych gwiazd federacji. Mocno liczę szczególnie na Nakamure, który jest zajebistym, charyzmatycznym zawodnikiem oraz Naito, który wielokrotnie pokazywał, że na wiele go stać.

tumblr_nlbeziRTHt1u1qqz4o8_1280

 

7. Hiroshi Tanahashi & Katsuyori Shibata vs Kazuchi Sakuraba & Toru Yano

Jest to tak jakby kolejna część feudu na linii Tanahashi – Yano tylko w tym przypadku oboje będą mieli swoich TT partnerów.

tumblr_nlbeziRTHt1u1qqz4o4_1280

 

8. Kazuchika Okada vs Bad Luck Fale – Normal Match

Walka tych zawodników to swego rodzaju rewanż za galę NJPW Cup 2015 Finals w której to Okada przypiął Fale’a zapewniając swojej drużynie zwycięstwo. Myślę, że to będzie dobra walka bo w końcu w ringu będzie Kazuchika 😉

tumblr_nlbeziRTHt1u1qqz4o3_1280 (2)

 

9. “The Phenomenal One” AJ Styles (c) vs Kota Ibushi – IWGP Heavyweight Championship Match. 

Bez wątpienia będą to prawdziwe Wrestlingowe Gwiezdne Wojny!!! Z jednej strony legenda TNA, człowiek którego walki mogę oglądać w nieskończoność, człowiek dzięki któremu zacząłem oglądać federację Dixie oraz NJPW AJ Styles. Z drugiej strony niesamowity talent, przyszła twarz NJPW Kota Ibushi. Ta walka spisana jest na sukces, nie zdziwiłbym się gdyby wyszedł z tego “five star”.

 

Na koniec chciałbym podziękować wszystkim członkom strony, za przyjęcie mnie do zespołu 😉

Jeśli interesuje was TNA to zapraszam na: https://www.facebook.com/pages/TNA-Impact-Wrestling-Polska/190325124499644