TLC 2015 – Zapowiedź

Już dziś w nocy w TD Garden, Boston Massachusetts odbędzie się ostatnia gala WWE w tym roku, TLC. Możemy spodziewać się że w ruch pójdą stoły, drabiny i krzesła. Kto zakończy rok 2015 zwycięstwem?  Tego dowiemy się juz dziś.

rusek

Rusev vs Ryback

Członek League Of Nations i powracający po kontuzji Rusev zmierzy się z Rybackiem, który ostatnimi czasy nie pojawia sie tak często w WWE TV. Nie spodziewałbym się tutaj genialnej walki, gdyż obaj panowie raczej ringowo nie zachwycają. Wydaje mi się że wygra Rusev, gdyż on sam jak i nowa stajnia potrzebują większej promocji.

TYP: Rusev

div

Divas Champion Charlotte vs Paige

To kolejne spotkanie tych dwóch pań, ostatnio na Survivor Series górą była Charlotte, jak będzie tym razem? Wydaje mi się że podobnie, pomimo ze Charlotte w main roosterze nie świeci juz tak jak to robiła w NXT to dalej jest jedną z najlepszych zawodniczek w WWE. Wydaje mi się że Charlotte utrzyma pas minimum do Wrestlemanii, dlatego postawie na jej zwycięstwo.

TYP: Charlotte

ecw

ECW Originals ( Dudley Boyz, Rhyno, Tommy Dreamer) vs The Wyatt Family 8-Man Elimination Tables Match

Pierwsza walka w rozpisce która ma stypulacje i to od razu jest to koronna stypulacja Dudley Boyz. Mam pewien problem z wytypowaniem tej walki, z jednej strony mamy powracającego Tommiego Dreamera i Rhyno ale z drugiej strony potrzebujących zwycięstwa po ostatniej porażce z Brothers Of Destructions, Wyattów. Jako że jestem za promowaniem młodszych zawodników, postawie tu na Wyatt Family.

TYP: Wyatt Family

us

United States Champion Alberto Del Rio vs Jack Swagger

Strasznie cieszę się, że WWE wreszcie przypomniało sobie o istnieniu takiego zawodnika jak Swagger, gdyż uważam go za dobrego workera, niestety pojawił sie on tu tylko po to aby przegrać z członkiem League Of Nations.

TYP: Alberto Del Rio

tt

WWE Tag Team Champions The New Day vs The Usos vs The Lucha Dragons Triple Threat Ladder Match

Jestem prawie pewien że będzie to najlepsza walka całego TLC. Wszędzie gdzie mamy walki o większej ilości tag teamów i gdzie dodamy drabiny, możemy mieć pewność dobrej walki. Mam nadzieje że tym razem WWE da się popisać Kalisto, który jest jednym z najlepszych lotników w WWE, niestety nie widać tego gdyż jest on ograniczany. Mam nadzieje że New Day wyjdą z TLC z pasami, gdyż aktualnie jest to jedyny team który jest “jakiś”.

TYP: The New Day

ko

Imtercontinental Champion Kevin Owens vs Dean Ambrose

Najbardziej smuci brak jakiejkolwiek stypulacji w tej walce. Po raz kolejny Ambrose został odsunięty od głównego pasa co według mnie jest jedną za najgorszych sytuacji aktualnie dziejących sie w WWE. Nie jestem pewny czy Ambrose wyjdzie zwycięsko z tej walki, dlatego wybiorę bezpieczniejszą opcje i postawie na Owensa.

TYP: Kevin Owens

romek

WWE World Heavyweight Champion Sheamus vs Roman Reigns Tables, Ladders & Chairs Match

Stało się to, co każdy przewidywał Roman wygrał na Survivor Series, po czym pojawił się Sheamus, który wykorzystał walizkę Money In The Bank. WWE próbuje na siłę wciskać na Romana Reignsa, pomimo ze buczenia fanów nie ustają a nawet zwiększają się. Wydaje mi się że poprzez interwencje League Of Nations, Sheamus odniesie zwycięstwo.

TYP: Sheamus