Zaktualizowana karta walk WWE TLC, Najbliższe występy Brocka Lesnara i jego walka z Alberto Del Rio, Nowa maska Erica Rowana, Powrót Zayna podczas zagranicznej trasy, Sami Callihan ponownie w PWG i wiele więcej!

» Już jutro odbędzie się ostatnia gala WWE PPV w tym roku. Będzie nią oczywiście TLC – Tables, Ladders and Chairs! Poniżej zaktualizowana karta walk:

WWE World Heavyweight Championship
TLC Match
Sheamus (c) vs Roman Reigns

Intercontinental Title Match
Kevin Owens (c) vs. Dean Ambrose

Ladder Match
WWE Tag Team Championship

New Day (c) vs. Lucha Dragons vs. Usos

Chairs Match
WWE United States Championship

Alberto Del Rio (c) vs. Jack Swagger

WWE Divas Championship
Charlotte (c) vs. Paige

Elimination Tables Match
Wyatt Family vs. Team ECW (Dudley Boyz, Rhyno, Tommy Dreamer)

Ryback vs. Rusev (w/ Lana)

» Brock Lesnar został dodany na kolejne RAW w 2016 roku. Jego występ został zapowiedziany na 14 marca, kiedy to RAW zawita do Pittsburgha. Bilety wejdą do sprzedaży już dzisiaj. Poniżej zaktualizowany harmonogram najbliższych występów Lesnara:

RAW:
11 Stycznia: New Orleans, LA
8 Lutego: Seattle, WA
14 Marca: Pittsburgh, PA

Live events:
19 Grudnia: Inglewood, CA
8 Stycznia: Houston, TX
6 Lutego: San Jose, CA

» Co do najbliższego live eventu z udziałem Brocka Lesnara, który odbędzie się już 19 grudnia, to wiemy, że jego przeciwnikiem ma być mistrz Stanów Zjednoczonych Alberto Del Rio. Co ciekawe, tytuł ma znaleźć się na szali. Jak myślicie, ile potrwa ich pojedynek i kto wyjdzie z hali jako mistrz?

» Erick Rowan za pośrednictwem Twittera zaprezentował fanom swoją nową maskę owcy: https://twitter.com/ERICKROWAN/ Która bardziej Wam się podoba?

» Na ostatnim live evencie NXT w Newcastle, do akcji powrócił… Sami Zayn! Poniżej zdjęcie i dwa filmiki z tego wydarzenia:

» Stardust oznajmił na swoim oficjalnym koncie na Twitterze, że w 2017 roku ukaże się film dokumentalny poświęcony jego ojcu Dusty’emu Rhodesowi zatytułowany “The Last Cowboy”.

» Były zawodnik NXT – Solomon Crowe powrócił na scenę niezależną podczas gali PWG All-Star Weekend jako Sami Callihan. Przypominamy, że wrestler ten sam poprosił o zwolnienie, gdyż nie czuł się w NXT zbyt dobrze i wolał powrócić na scenę niezależną.