Obecne plany na WrestleManię 32, Cesaro po operacji, Powrót Samiego Zayna, Nowy mistrz GFW NEX*GEN, Trasa TNA po Indiach odwołana i wiele więcej!

» Plany na WrestleManię 32 cały czas się zmieniają, jednak co do przeciwnika The Undertakera obecnie najwięcej mówi się o Johnie Cenie. Triple H z kolei powinien zawalczyć z Romanem Reignsem, który obecnie prowadzi konflikt z Sheamusem. Wiemy już także, że “The Icon” Sting nie będzie w stanie stoczyć walki na WrestleManii, ale nie oznacza to, że jego występ na gali jest przekreślony.

» Cesaro jest już po operacji barku, a jego doktor – Jeff Dugas opublikował za pośrednictwem takie oto zdjęcie:

Obecnie Szwajcar pracuje z Dr. Kevinem Wilkiem, który przygotowuje do powrotu również Setha Rollinsa.

» W ostatnim odcinku NXT, mogliśmy obejrzeć promo zapowiadające ringowy powrót Samiego Zayna. Konkretnej daty powrotu wciąż nie znamy, aczkolwiek Zayn został już zapowiedziany na wszystkie eventy (łącznie z Takeover: London) w Wielkiej Brytanii. Przypomnijmy, że zawodnik, który w 2009 roku odwiedził Warszawę by stoczyć pojedynek z Michaelem Kovacem, jest wyłączony z akcji od maja br. z powodu kontuzji barku.

» Do dużego zaskoczenia doszło na wczorajszej gali w Winston-Salem, gdzie to na evencie organizowanym przez WrestleCade, Sonjay Dutt pokonał PJ Blacka i został nowym mistrzem GFW NEX*GEN. Warto przy tym zaznaczyć, że już dzisiaj kolejna gala spod znaku WrestleCade, na której nowy mistrz – Sonjay Dutt będzie bronił tytułu przeciwko Johnowi Henniganowi (John Morrison / Johnny Mundo). Założyciel Global Force Wrestling – Jeff Jarrett stanie zaś w walce wieczoru z Mattem Hardym, który jest obecnie w posiadaniu pasa mistrzowskiego WrestleCade.

» Ring of Honor ogłosiło, że na ich wielką galę z okazji 14. rocznicy powstania federacji, która odbędzie się 26 lutego 2016 roku zawita prawdziwa gwiazda z Japonii – Shinsuke Nakamura.

» Tymczasem TNA odwołało swoją zapowiadaną trasę po Indiach, gdzie miało dojść do nagrań Impact Wrestling oraz gali One Night Only. Federacja oznajmiła swoim zawodnikom, że jest to decyzja spowodowana problemami logistycznymi (w szczególności bezpieczeństwo latania za granicą). Otóż TNA miało zamiar polecieć najpierw do Paryża, a potem stamtąd już bezpośrednio do Indii. Media spekulują zaś o niskiej sprzedaży biletów, co nie podobało się Sony Six – firmie, która miała to wszystko sfinansować. Trasa oficjalnie została przeniesiona na 2016 rok, ale szczegółów na ten moment nikt nie zna.