Sheamus w Wojowniczych Żółwiach Ninja, Nadchodzące gale Global Force Wrestling, Informacje o MZW Champions War II, Premiera drugiego sezonu Lucha Underground, Kariera Daniela Bryana i wiele więcej!

» The Rock został nominowany do otrzymania nagrody za “Najlepszego aktora w serialu komediowym” za rok 2015. Wręczenie statuetek odbędzie się na gali NAACP Image Awards, a nominację Rock otrzymał za rolę w filmie Ballers. Nominowani są także Andre Braugher, Anthony Anderson, Don Cheadle oraz RonReaco Lee.

» Latem 2016 roku na ekrany kin trafi najnowszy film z udziałem Wojowniczych Żółwi Ninja. Co ciekawe, jedną z ról będzie odgrywał obecny WWE World Heavyweight Champion – Sheamus.

» John Cena i jego dziewczyna Nikki Bella byli obecni we wtorek na premierze filmu “Sisters”,  w którym lider Cenation gra handlarza narkotyków. Poniżej ich wspólne zdjęcie:

» Ponadto, John Cena brał ostatnio również udział w programie “The Tonight Show”, gdzie… trochę go poniosło. Obejrzyjcie sami! 😉

» Federacja Jeffa Jarretta – Global Force Wrestling zapowiedziała niedawno dwa eventy które otworzą rok 2016. Po raz pierwszy w historii, GFW zawita do legendarnej hali Mid-Hudson Civic Center w Poughkeepsie. Stanie się to już 22 stycznia, a podczas show nagrywane będą kolejne odcinki AMPED. Dzień później, roster GFW przyleci do Rahway, aby zorganizować wspólny event z Pro Wrestling Syndicate zatytułowany “GFW vs PWS”. Na gale zapowiedziani są m.in. Bobby Roode, Colt Cabana i Sonjay Dutt.

» Na początku stycznia z kolei miejsce będzie miała gala naszej rodzimej organizacji – Maniac Zone Wrestling. Event o nazwie “Champions War II” odbędzie się 10 stycznia o godz. 19:00 w Hali GOSiR w Głuchołazach i będzie główną częścią WOŚP. Poniżej wszystkie dotychczasowe zapowiedziane walki na tę galę:

Theme Song gali w wykonaniu rockowego zespołu ON Igrek:

Promo Gali:

Promo Walki Wieczoru:

» Lucha Underground ogłosiło, że pierwszy odcinek drugiego sezonu wyemitowany zostanie 27 stycznia na El Rey. Po Internecie krążą plotki, że organizacja będzie chciała zakontraktować na ten czas Reya Mysterio.

» Na koniec dość smutna informacja dla fanów Daniela Bryana… Otóż zawodnik ten niedawno udzielał wywiadu dla singapurskiej prasy, w którym stwierdził, że to może być koniec jego kariery w WWE, ale nie sądzi, że to koniec jego kariery w ogóle. Jak widzicie, sytuacja nie wygląda za ciekawie i szanse na to, że jeszcze kiedykolwiek zobaczymy Bryana w ringu WWE są niewielkie. Sam wrestler chce jednak kontynuować swoją karierę… Jak myślicie? Jeśli nie WWE, to jaką federację wybierze Daniel?