Battleground 2016 Zapowiedź

Pierwsza gala tegorocznych wakacji, odbędzie się już dzisiaj w Verizona Center mieszczącej się w Waszyngtonie, jest to tez pierwsza gala WWE po drafcie, który zmienił całkowicie WWE. Kto opuści stolice “na tarczy” dowiemy się tego już dzisiejszej nocy.

Becky Lynch vs Natalia 

becky

Natalia niby ostatnio przeszła heel turn, niby jest to nowy projekt który jak wiadomo w WWE zazwyczaj wygrywa, ale jestem zdania ze Becky jest potrzebne zwycięstwo nad szanowaną zawodniczką,a to dlatego że od swojego debiutu większość rywalizacji przegrywa.

TYP: Becky Lynch

United States Champion Rusev vs Zacky Ryder

wowowow

Nie ma co się rozwodzić nad tą walką, fajnie że Zack Ryder dostaje walke na PPV ale raczej ją przegra. Po pierwsze Ryder jest na SD a Rusev na RAW co wyklucza zwycięstwo Rydera, gdyż SmackDown ma już swój midcardowy pas, a po drugie byłoby to według mnie zniszczenie postaci Ruseva jako destroyera, gdyby pokonał go Ryder będący przez większość czasu jobberem.

TYP: Rusev

Intercontinental Champion The Miz vs Darren Young 

ha gayyyyyyy

Podobna sytuacja co w walce o pas USA, z tym że mistrz jest na SmackDown a pretendent na RAW, oczywiście zakładam że może dojść do “wymiany” pasów i pas USA trafi na SD a Interkontynentalny na RAW, ale pozostanę przy swoim i w tej walce wytypuje The Miza.

TYP: The Miz

Sasha Banks & ? vs Charlotte & Dana Brooke 

div

Zacznijmy od wytypowania partnerki Sashy, jak dla mnie istnieją 3 opcje: Nia Jax, Nikki Bella, Bayley. Ale kto dołączy do Sashy, okaże się dzisiaj w nocy. Walkę prawdopodobnie wygra drużyna Sashy Banks, gdyż będzie to podbudowa do jej walki o pas kobiet na SummerSlam.

TYP: Sasha Banks & ?

The New Day vs The Wyatt Family 

wyatt

Tutaj mamy kolejną dziwną sytuacje, mianowicie Bray Wyatt trafił na SmackDown, a reszta rodzinki na RAW co może powoli oznaczać rozpad tej stajni. Co do walki, ciężko jest mi tu wytypować zwycięzce, jeżeli WWE ma plany wobec Wyattów i chce z nich zrobić mistrzów tag teamowych to oni zwyciężą tą walkę. Ja jednak postawie na New day, gdyż uważam ze w WWE jest kilka innych teamów, które zasługują na pasy tag teamowe.

TYP: The New Day

Sami Zayn vs Kevin Owens

roh

Kontynuujemy opowieść z cyku Sami Zayn vs Kevin Owens, która rozpoczęła się jeszcze w ROH. Walka jest zapowiadana, jako ich ostatnia i największa walka, ale możemy być pewni że za jakiś czas WWE znowu wznowi ten program, gdyż wiedzą że przyciągnie on smartów. Osobiście uważam ze walka powinna skończyć się No Contest i finał historii między tymi dwoma zawodnikami, powinien zakończyć się na SummerSlam.

TYP: No Contest

John Cena & Enzo Amore & Big Cass vs The Club

time to beat up john cena

Jak dla mnie jest to kolejna walka “na przeczekanie”, czyli wrzucamy osoby które wcześniej już feudowały, dorzucamy im tag team partnerów, tylko po to żeby zakończyć historie walka 1vs1 na SummerSlam. Dlatego uważam ze tą walkę wygra The Club, a na SummerSlam dostaniemy koniec tego storyline’u, który ostatecznie wygra John Cena.

TYP: The Club

WWE Champion Dean Ambrose vs Seth Rollins vs Roman Reigns

me

Po pierwsze jest to dla mnie dziwne, że Roman walczy w tej walce po tym co ostatnio zrobił, ale rozumiem ze WWE bardzo chce mieć walkę byłych członków The Shield, szkoda tylko ze na niszowej gali jaką jest Battleground zamiast na SummerSlam. Chociaż pewnie i na tej gali dojdzie do ich rewanżu, a w tej walce zwycięży Dean Ambrose, głownie po to aby podwyższyć ratingi SamckDown.

TYP: Dean Amrose