Hell In A Cell 2015 – Zapowiedź

Już dzisiaj w nocy w Staples Arena znajdującej się w Los Angeles, odbędzie się jedna z najbardziej ekstremalnych gal w kalendarzu WWE. Do klatki wejdą tacy zawodnicy jak The Undertaker, Brock Lesnar czy Roman Reigns, co z tego wyniknie? Zapraszamy do przyjrzenia się lepiej karcie nadchodzącego PPV.

John Cena U.S Open Challenge

jasiek

Przeciwnik aktualnego mistrza jest jeszcze nieznany, a poznać go będzie nam dane dopiero na PPV. Jeżeli miałbym obstawiać, to do ringu wyjdzie któraś z gwiazd NXT, jednak raczej mało kto ma szanse w pojedynku z Johnem Ceną.

TYP: John Cena

Intercontinental Champion Kevin Owens vs Ryback

owens

Obecny mistrz zmierzy się z zawodnikiem, który jeszcze jakiś miesiąc temu sam nosił ten pas na swoich barkach. Dalej uważam że gwiazda takiego formatu jak Kevin Owens, powinna main eventowac takie gale, jednak jak widać moje pomysły nieco mijają się z pomysłami creative team’u. Tutaj raczej nikt nie spodziewa się wygranej Rybacka więc i ja postawie że Staples Arena z pasem opuści Kevin Owens.

TYP: Kevin Owens

WWE Tag Team Champions The New Day vs The Dudley Boyz 

tt

Kto by pomyślał że z osoby, która chciała żeby New Day się jaki najszybciej rozpadło stanę się fanem tejże stajni. New Day wnosi ze sobą coś, czego żaden z obecnych tag teamów nie ma, są oni “jacyś” i przez ta wyrazistość WWE postawiło na nich. Ciężko jest przewidzieć kto wygra w tej walce bo oba tag teamy mają dużą, jako że liczę na dłuższy storyline miedzy tymi drużynami, to postawie na zwycięstwo Dudley Boyz.

TYP: Dudley Boyz 

Divas Champion Charlotte vs Nikki Bella

div

Stało się to co raczej większość przewidywała, Nikki Bella pobiła rekord posiadania pasa należący wcześniej do AJ Lee, a chwile po tym Charlotte przejęła od niej pas. Na Hell In A Cell raczej nie będzie inaczej i ponownie Charlotte pokona Nikki.

TYP: Charlotte

Hell In A Cell Match Roman Reigns vs Bray Wyatt 

romek

Wadą tego story jest to ze ciągnie się zbyt długo bo od Money In The Bank. Wydaje mi się że na Hell In A Cell feud ten skończy się a zwycięsko wyjdzie z niego Roman Reigns. Reigns ma być budowany jako jeden z największy faceów federacji, dlatego potrzebuje on zwycięstwa nad kimś ważnym w WWE i dlatego wydaje mi się ze pokona on dziś Braya Wyatta.

TYP: Roman Reigns

WWE World Heavyweight Champion Seth Rollins vs Demon Kane

wwe

Do takiego starcia musiało kiedyś dojść i dostajemy je na Hell In A Cell. Szkoda tylko że starcie to nie odbędzie się w klatce. Raczej mało prawdopodobnym jest żeby to Kane przejął pas od Setha Rollinsa. Zostaje kwestia Sheamusa, który może pokusić się o inkasację walizki, jednak czy to zrobi? Na to trzeba poczekać jeszcze kilka godzin.

TYP: Seth Rollins

Hell In A Cell Match The Undertaker vs Brock Lesnar

me

Po ostatnim kontrowersyjnym zakończeniu pojedynku ci dwaj panowie zmierzą się ponownie tym razem jednak wchodząc do klatki. Należy sobie zadać pytanie, kto z tego pojedynku wyjdzie zwycięsko? Z jednej strony Lesnar będzie chciał się zemścić za ostatnia przegraną z drugiej strony Undertaker będzie chciał odbudować szacunek fanów. Osobiście postawie na zwycięstwo Brocka Lesnara, gdyż coś mi mówi że ten storyline zakończy się dopiero na Wrestlemanii.

TYP: Brock Lesnar