Survivor Series 2015 – Zapowiedź

Już dziś w nocy odbędzie się gala Survivor Series. Odbędzie się ona w Philips Arena w Atlancie. Pomimo braku flagowego pojedynku czyli Traditional Survivor Series 5vs5 Elimination Tag Team Match, gala zapowiada się ekscytująco, gdyż juz dzisiejszej nocy na pewno poznamy nowego mistrza WWE.

dz

Dolph Ziggler vs Tyler Breeze
Na Survivor Series czas dostał nowy nabytek main roosteru Tyler Breeze który podejmie Dolpha Zigglera. Storyline był prowadzony jak większość mniej znaczących feudów w WWE, czyli nijako. Wydaje mi się że z walki zwycięsko wyjdzie Tyler Breeze, gdyż jak wiadomo nowe nabytki zawsze na początku są dosyć mocno promowane.
TYP: Tyler Breeze

div
Divas Champion Charlotte vs Paige
Jest to aktualnie najlepsze zestawienie div, biorąc pod uwagę umiejętności ringowe. Nie oszukujmy się ale w głównym roosterze są 3 divy, które znacząco wybijają się ponad resztę, wcześniej wymienione uczestniczki walki i Sasha Banks. Co do wyniku walki jest on raczej przesądzony i Survivor Series z pasem opuści Charlotte.
TYP: Charlotte

taker
The Undertaker & Kane vs Two member of the Wyatt Family
Jest to najlepiej prowadzony storyline przed Survivor Series, ale co się dziwić gdy po jednej stronie stoi prawdziwa ikona wrestlingu The Undertaker. Wątpię żeby w samej walce uczestniczył Bray Wyatt choć nie wykluczam tego. Wydaje mi się że to właśnie Wyatt Family wygra poprzez jakieś nieprzepisowe zagranie.
TYP: Wyatt Family

romek
WWE World Heavyweight Championship Tournament Semifinals Alberto Del Rio vs Roman Reigns
Alberto dopiero co powrócił do WWE a już poza tym ze jest mistrzem USA to ma szanse sięgnąć po pas WWE. Jednak wydaje mi się że finał tego turnieju raczej zna każdy i dlatego postawie na to że to Roman Reigns wygra tą walke.
TYP: Roman Reigns

dean
WWE World Heavyweight Champioship Tournament Semifinals Dean Ambrose vs Kevin Owens
Dla wielu osób to stracie jest pojedynkiem dwóch gwiazd sceny niezależnej Kevina Steena i Jona Moxleya. Licze na to że ten pojedynek pokaże jak wielki potencjał drzemię w gwiazdach ze sceny niezależnej i będzie to najlepszy mecz na Survivor Series. Jednak podejrzewam że tutaj wynik też jest odgórnie znany i to Dean Ambrose awansuje do finału turnieju.
TYP: Dean Ambrose

turniej
WWE World Heavyweight Championshp Tournament Finals
Biorąc pod uwage moje typy jak I typy większosci internautów i fanów w finale powinni zmierzyć się Dean Ambrose z Romanem Reignsem. O Ile do tego dojdzie będzie to starcie dwóch byłych członów The Shield. Szczerze, cięzko jest mi przewidzieć kto zwycięży, niby Roman Reigns jest głównym pretendentem do zwycięstwa, aczkolwiek pojawiają się plotki o tym że to Dean Ambrose przejdzie heel turn i opuści arene z pasem. I ta druga opcja chyba najbardziej mi się pdoba. Jako ze jestem fanem Ambrosea i zawsze widziałem go bardziej w roli heela postawię na niego.

TYP: Dean Ambrose