John Cena na SmackDown, Brock Lesnar na live evencie, Triple H o Hulku Hoganie, Obecna sytuacja AJ Stylesa i wiele więcej!

» Wczoraj informowaliśmy o nowym projekcie, którego podejmie się John Cena, a dziś podajemy informację, że został on zapowiedziany na tapingi SmackDown, które odbędą się 5 stycznia 2016 roku w Laredo, w stanie Teksas. Będą to pierwsze tapingi niebieskiej tygodniówki po przeprowadzce do USA Network. Inne zapowiedziane gwiazdy to Roman Reigns, Dean Ambrose, Sheamus, Bray Wyatt, WWE United States Champion Alberto Del Rio, Intercontinental Champion Kevin Owens, Dolph Ziggler, Luke Harper oraz Braun Strowman.

» Wcześniej, bo 19 grudnia br. na live evencie WWE w Inglewood do akcji powróci Brock Lesnar. Gala odbędzie się w arenie The Forum i będzie to pierwszy event WWE organizowany w tym miejscu od 20 lat. Na razie nie mamy żadnego potwierdzenia, iż będzie to gala pokazywana na antenie WWE Network.

» Dolph Ziggler napisał na Twitterze, że podczas niedzielnego Survivor Series zadebiutuje w nowym ring gearu (stroju ringowym) zainspirowanym piosence Motley Crue “Too Fast for Love”.

» W jednym z ostatnich wywiadów, Triple H otwarcie wyznał, że chciałby zobaczyć Hulka Hogana ponownie w WWE. Warunek jaki musiałby zostać spełniony to poprawa swojego wizerunku wśród mediów i ogólnie na całym świecie. A, wy chcielibyście, aby Hulkster powrócił do WWE?

» Ostatnio ciekawego wywiadu udzieliła także gwiazda Ring of Honor – Jay Lethal, który stwierdził, że zaczął oglądać wrestling od WWE i nie ukrywa, że tam chciałby w przyszłości się znaleźć. Kto wie… Może z tego rzeczywiście coś wyniknie? Jak wiemy, WWE lubi ściągać gwiazdy sceny niezależnej i na pewno zainteresuje się Lethalem…

» Poniżej najnowszy t-shirt generalnego managera NXT – Williama Regala:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

» Swoje urodziny obchodzą dzisiaj:

  • The Bella Twins – 32 lata
  • Shane Douglas – 52 lata
  • Jerry Flynn – 56 lat
  • Afa The Wild Samoan – 73 lata

» Była mistrzyni WWE Divas – AJ Lee przekroczyła na swoim oficjalnym koncie na Twitterze liczbę 2 milionów obserwatorów. Gratulujemy! 😉 Jeśli zaś chodzi o AJ, to wiosną 2017 roku ma zostać wydana jej książka w której opisze drogę na sam szczyt pro wrestlingu.

» Jak informuje Wrestling Observer Newsletter, były TNA i IWGP Champion – AJ Styles nie jest związany kontraktem ani z Ring of Honor ani z New Japan Pro Wrestling. Mimo to, jest zapowiedziany na przyszłomiesięczną galę ROH Final Battle oraz styczniowe NJPW Wrestle Kingdom, gdzie zawalczy z Shinsuke Nakamurą.