The Young Bucks nie dla TNA, Tyrus w GFW i wiele więcej!

 

The Young Bucks odrzucili ofertę przejścia do TNA. Mówiło się o tym, że bracia mieli by być jednymi z najlepiej zarabiającymi zawodnikami w szatni. Matt i Nick tłumaczyli swoją decyzję tym, że na razie chcą się skupić na występach w NJPW.

 

TNA rozliczyło się już ze swoimi pracownikami, którzy zagrozili ze jeśli nie dostaną zaległych pieniędzy to odejdą z federacji.

pobrane

Tyrus dołączył do rosteru GFW Jeffa Jarretta, więc wszystko wskazuje na to ze za niedługo dostanie zwolnienie od TNA, ponieważ federacja ostatnio zabroniła swoim zawodników występów w Global Force Wrestling!

Bully Ray Past Bosses More 'Cutthroat' Than Dixie Carter

W jednym z ostatnich wywiadów Bully Ray oznajmił ze powrócił do TNA tylko jednorazowa. Zapytany o to, kto może jako następny wyzwać Kurta Angle do walki o tytuł mistrzowski odpowiedział, że jest fanem Brama, ale szanse ma również Drew. Co ciekawe powiedział także, że największy potencjał w federacji ma Rockstar Spud!

images

Wychodzą kolejne fakty na temat odejścia Sanady z TNA. Amerykańska federacja nie chciała współpracować już z Wrestle-1, które zmaga się ostatnio z dużymi problemami finansowymi. Japończycy nie mieli pieniędzy, aby sprowadzać do siebie gwiazdy TNA, wiec Dixieland postanowił ze oni nie będą korzystać z Sanady.