Podsumowanie tygodnia w WWE & INDY 30.01.17 – 05.02.17

WWE

1. Orton jedzie na Wrestlemanie!

W ubiegłą niedziele Randy Orton po raz 2 w swojej karierze wygrał Royal Rumble match, gwarantuje mu to walkę w main evencie największej sceny ze wszystkich czyli Wrestlemanii. Z kim Orton zawalczy? Czy wygra?

2. 16 krotny mistrz świata! 

Podczas ubiegłotygodniowej gali Royal Rumble byliśmy również świadkami wyrównania legendarnego rekordu Rica Flaira w posiadaniu tytułów mistrza świata. John Cena po najlepszej walce tego wieczoru pokonał AJ Stylesa i zdobył pas WWE. Czy Cena pobije ten rekord? Zobaczymy już w wkrótce.

3. Eliminaton Chamber match!

Royal Rumble już za nami a przed nami za równy tydzień kolejna gala PPV tym razem na wyłączność niebieskiego brandu Smackdown, będzie to Elemination Chamber. W tym tygodniu poznaliśmy uczestników walki wieczoru, oczywiście walka toczyć się będzie w tej niebezpiecznej konstrukcji a w komorach znajdą się Dean Ambrose, Baron Corbin, The Miz, Aj Styles, Bray Wyatt oraz zawodnik który będzie bronił swojego pasa John Cena.

4. Kontuzja Setha Rollinsa!

WWE za pośrednictwem swojej strony internetowej poinformowało o tym, że Sethowi Rollinsowi odnowiła się kontuzja kolana po ataku ze strony Samoa Joe, do którego doszło podczas poniedziałkowego Monday Night RAW.

5. Wyzwanie Brocka Lesnara! 

Plany dotyczące Goldberga oraz Brocka Lesnara są takie, że panowie zmierzą się ze sobą podczas WrestleManii 33. W tym tygodniu Brock Lesnar rzucił wyzwanie Goldbergowi, który na przyszłotygodniowym RAW postara się na nie odpowiedzieć.

INDIE 

1. The Hardy Boyz zdobywają kolejne pasy tag team.  

Podczas ostatniego live eventu w Gibsonville, Matt oraz Jeff Hardy pokonali The Extreme Horseman (John Skyler i CW Anderson) oraz Roya Wilkinsa & Arika Royala dzięki czemu zostali nowymi OMEGA Tag Team Champions.

2. Shanoon Moore powrócił do wrestlingu!

Były WCW, WWE & Impact Wrestling Superstar Shannon Moore w wywiadzie dla Orlando Sentinel ogłosił, że zamierz z przytupem w tym roku powrócić do wrestlingu, ponieważ zeszły rok był nieudany.

3. Delilah Doom w WWE?

Podczas wtorkowego odcinka SmackDown Live rywalką Carmelli była Delilah Dawson znana z występów na scenie niezależnej jako Delilah Doom. Warto wspomnieć o tym, że jest ona studentką Funaki Dojo, natomiast w zeszłym roku miała okazję raz pracować dla WWE.

4. Odejście Ricocheta z Lucha Underground. 

Topowa gwiazda Lucha Underground Ricochet znany również z występów jako Prince Puma wyjawił, że jego kontrakt z federacją Lucha Underground wygasł i jest otwarty na wszystkie propozycje.

 

5. Ted DiBiase Jr. powraca do ringu! 

Były WWE Superstar Ted DiBiase Jr. powrócił do ringu 3 grudnia podczas eventu organizowanego przez federację Pro Wrestling EGO w Pearl.

 

Autorzy: Paweł Skowron & Mateusz Polak