Ile trzeba zapłacić za gimmick „Broken” braci Hardy? Wyniki live eventu NXT w Seattle (7/14), Kairi Sane nie może korzystać z Elbow Dropu? Drew Gulak podczas Mae Young Classic

» Sports Illustrated opublikowało bardzo ciekawy artykuł na temat kupna praw do gimmicku „Broken Universe”, którzy mieli bracia Hardy występujący wówczas w TNA. WWE oraz sami zawodnicy cały czas rozmawiają z Anthem Sports i próbują się dogadać nad oddaniem tych praw pod oczywiście konkretną ceną. Takowe rozmowy były już nawet przed odejściem Hardys z TNA, lecz Jeff Jarrett zrezygnował z ofert. Artykuł Sports Illustrated ukazał, że The Hardys i Anthem były bardzo bliskie osiągnięcia porozumienia za gimmick dawnego TNA, a bracia musieliby zapłacić od 10000 do 15000 dolarów aby uzyskać prawa. Dodatkowo musieliby dopłacić kolejne pieniądze za Reby Hardy, która również występowała ze swoim synem. Wydaje się, że negocjacje załamały się, gdy Anthem / GFW także chciało 50% zysków firmy The Hardys, szczególnie przychody z samej postaci Jeffa.

» 14 lipca odbył się live event NXT w Seattle, Washington gdzie publika mogła zobaczyć największej gwiazdy żółtej rozwojówki. Oto następujące wyniki:

1. No Way Jose def. Kona Reeves

2. Lars Sullivan def. Demitrius Bronson

3. Aleister Black def. Andrade Cien Almas

4. Drew McIntyre def. Velveteen Dream

5. The Authors of Pain (c) def. Heavy Machinery – AOP obronili NXT Tag Team titles

6. Ember Moon def. Ruby Riot

7. Bobby Roode (c) def. Roderick Strong – Roode obronił NXT title

» Jak wcześniej wiadomo Kairi Sane podpisała, że nie będzie mogła korzystać z klasycznego Elbow Dropu, który wykonuje Bayley w WWE. Jednak mimo to, fani widzieli tą akcje podczas jej walk w turnieju Mae Young Classic. Podobno w ostatniej chwili WWE zmieniło zdanie i dało zgodę Japonce na takowy ruch. Nie wiadomo jednak czy będzie mogła z niego korzystać poza turniejem w WWE.

» Gwiazda WWE 205 Live Drew Gulak pojawił się w piątkowy wieczór podczas turnieju Mae Young Classic wraz ze swoją kampanią „No Fly Zone” publikując film zachęcający wszystkich niesamowitych uczestników tegorocznego turnieju, aby uniknąć manewrów o wysokim ryzyku.