Wiadomy powrót Tommaso Ciampy? Jeremy Borash kontuzjowany po Slammiversary, Plany gwiazdy Impact Wrestling, „Broken Universe” blisko WWE?, Nowe logo Impact Wrestling

» Pro Wrestling Sheet informuje, że powrót Tommaso Ciampy ma zostać odłożony do okolic początku 2018 roku! Głównym powodem jest kontuzja kolana, którą Ciampa chce wyleczyć aby była w jak najlepszym stanie bez żadnych kolejnych komplikacji. Amerykanin chciałby wrócić w okolicach marca i zmierzyć się z swoim byłym przyjacielem Gargano. Jak wiemy tydzień po NXT Takeover w Chicago wygłosił promo,w którym ostrzegł Johnny’ego, że jak wróci będzie bardzo niebezpieczny oraz czeka go bardzo trudny pojedynek. Co do samego Gargano wiemy, że jest już w pełni zdrów, ponieważ występował podczas ostatnich tapingów NXT w Full Sail University.

» Jeremy Borash ostatniej nocy podczas walki wraz z Abyssem vs Scott Steiner i Josh Mathews prawdopodobnie doznał kontuzji. Dla komentatora była to pierwsza taka walka w życiu przez co uszkodził sobie nadgarstki. Wiadomo, że potrzebował pomocy medycznej dzięki, której opuścił show.

» Dave Meltzer poinformował, że rozmowy jakie trwają między Jeffem Jarrettem,a WWE oraz braćmi Hardy są coraz bardziej skuteczne.  Potwierdzał, że Matt i Jeff są „naprawdę blisko” aby zyskać prawa do gimmicku „Broken Universe”. Czy to oznacza, że wkrótce zobaczymy Brother Nero oraz Broken Matta w World Wrestling Entertainment?

» Podczas wczorajszego tapingu Impact Wrestling w Universal Studios w Orlando, Florida, Gail Kim ogłosiła, że planuje wycofać się i przejść na emeryturę pod koniec 2017 roku.  Oznacza to, że będzie to jej ostatni rok w roli wrestlerki. Gail nie walczyła w Impact Wrestling od października, lecz powiedziała, że powróci jeszcze gdy tylko wyeliminuje kontuzje pleców.

» Poniżej znajduje się najnowsze logo GFW wykorzystywane przez firmę Impact Wrestling po tym jak zunifikowano pasy oraz zmieniono nazwę. Logo ma zadebiutować w telewizji już 6 lipca podczas najnowszego epizodu tygodniówki!

Updated GFW -Impact Wrestling logo debuting on the July 6th episode!

A post shared by WrestleZone (@wrestlezonecom) on