Kiedy do tv powróci Johnny Gargano?, Curtis Axel negatywnie o rodzinie Ball, Moose o współpracy z Jeffem Jarrettem, Josh Mathews o konflikcie z Jeremym Borashem

» Wszystko wskazuje na to, że wkrótce do NXT powróci Johnny Gargano, który najprawdopodobniej na najbliższym specjalnym evencie NXT TakeOver zmierzy się ze swoim dawnym tag team partnerem Tommaso Ciampa. Podczas ostatnich tapingów NXT TV w Full Sail University otrzymaliśmy segment z udziałem Johnny’ego, który także pojawił się przy nowej muzyc wejściowej.

» WWE RAW Superstar Curtis Axel wystąpił w podcaście 93X Half-Assed Morning Show, gdzie wypowiedział się na temat segmentu z rodziną Ball, który miał miejsce podczas Miz TV:

”Rodzina Ball nie musiała wystąpić w telewizji, ponieważ był to żenujący segment i chyba jeden z najgorszych odcinków Miz TV. Może i ten segment był postrzegany przez niektóre osoby w bardzo zabawny sposób jednak na widowni było sporo dzieci i dziwaczne słowa jakie poleciały z ust członków rodziny Ball mogły zostać źle odebrane”.

» Impact Wrestling Grand Champion Moose udzielił wywiadu dla Sporting News, w którym wypowiedział się na temat wpływu Jeffa Jarretta na rozwój Impact Wrestling:

”Wydaje mi się, że najważniejsze dla każdego zawodnika jest to, aby wiedzieć, iż jest ktoś dobrze poukładany w biurze. Dixie Carter była wspaniałą osobą, jednak jej jedyną wadą było to, że nie miała pojęcia ani styczności z wrestlingiem. Oczywiście pokazała, że jest dobrym człowiekiem biznesu. Cieszę się z możliwości współpracy z Jeffem, który sam walczył i wie jak nas prowadzić”.

» Impact Wrestling Star Josh Mathews rozmawiał ze Scottem Fishmanem dla Channel Guide Magazine i wypowiedział się na temat konfliktu z Jeremym Borashem:

”Kiedy po raz pierwszy spotkaliśmy się to nie byliśmy przekonani do siebie jednak mimo wszystko powiedzieliśmy sobie, że zrobimy to jak najlepiej potrafimy. Myślę, że wszyscy jedziemy na tym samym wózku i każdy chce, aby nasza firma odnosiła jak największe sukcesy. Więc pomyśleliśmy sobie, że takie urozmaicenie w Impact Wrestling może pomóc w rozwoju. Kocham wrestling i wiem na czym polegają występy w ringu. Kocham ciężko pracować i być spikerem jednak zamierzam dołożyć wszelkich starań, aby gala Slammiversary wypadła dobrze”.

Zapraszamy do przeglądania, rejestrowania oraz udzielania się na forum WrestleFans.