Cesaro przejdzie na SmackDown?, Plany dotyczące Charlotte, Josh Mathews o Impact Wrestling, Curtis Axel odwiedza szkołę

» WWE RAW Superstar Cesaro udzielił wywiadu dla Planeta Wrestling, w którym wypowiedział się na temat obecnych gwiazd WWE, z którymi chciałbym się teraz zmierzyć:

”Luke Harper ostatnio został uwolniony. W przeszłości miałem okazję przebywać kilkukrotnie w jednym ringu z Randym Ortonem i chciałbym ponownie to zrobić zwłaszcza, że jest on mistrzem WWE. Oprócz nich chciałbym z moim tag team partnerem Sheamusem zmierzyć się z American Alpha oraz obecnymi SmackDown Live Tag Team Champions The Usos”.

» Wszystko wskazuje na to, że SmackDown Live Women Charlotte Flair wkrótce przejdzie face turn tylko po to, aby stać się czołową gwiazdą niebieskiej tygodniówki o czym świadczy to, iż zostanie ona w najbliższym czasie SmackDown Women’s Champion. Pojawiają się także informacje, które mówią o możliwym heel turnie w wykonaniu Becky Lynch bądź powrotu Nikki Bella do federacji i kontynuacja jej feudu z Charlotte Flair co jest mniej prawdopodobnym scenariuszem.

» Spiker Impact Wrestling Josh Mathews niedawno uczestniczył w Q&A Sportskeeda, w którym wypowiedział się na temat wpływu pojawienia się nowych gwiazd w Impact Wrestling:

”Wiecie co w naszym biznesie jest to nic nadzwyczajnego, ale wiecie liczy się coś takiego jak lojalność. Nikt nie jest w stanie pozostać w jednym miejscu na stałe. Wrestlerzy starają się sprawdzić na całym świecie i zostają tam, gdzie czują się najlepiej. Po odejściu innych gwiazd przychodzą kolejne, które spróbują swoich sił w Impact Wrestling, czyli nowym domu”.

» WWE Superstar Curtis Axel za pośrednictwem Twittera opublikował zdjęcia ze swojej wyprawy do szkoły swojego syna: